Cestovní blog

Vloženo: 30. prosince 2018
Poslední příspěvek: 24. listopadu 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
Ahoj všichni,
Jeden z mých velkých snů byl založit si cestovní blog na internetu. Sám z blogů čerpám inspiraci a moc rád si je čtu. Chtěl bych vás moc poprosit, jestli byste si nenašli chvilku čas a nepodívali se na něj a popřípadě mi napsali, co si o něm myslíte, jestli se vám líbí a zda mám dále pokračovat. Moc děkuji a zde je odkaz na můj blog.
www.majkltravel.cz/

Odpovědi 2 odpovědi

Kaayaa
nový člen nový člen /
Kaayaa
nový člen nový člen / před 4 lety
Kaayaa
před 4 lety
Ahoj, moc hezký blog. Taky bych si chtěl zařídit cestovatelský web, cestujeme rádi a často. Teď jsme ve Španělsku s dítětem 1,5 roku, cestujeme starým Fiatem ducato. Ale rádi by jsme aby o tom webu aspoň někdo věděl. Nemáte zkušenosti s nějakou firmou na zviditelnění webu? Máme spousty zajímavých zkušeností a příběhu o které by jsme se rádi podělili s širším okolím a uvažujem i o napsání knížky.
HankaLamb
legenda legenda /
HankaLamb
legenda legenda / před 4 lety
HankaLamb
před 4 lety
@anonym ~ ten odkaz mi bohužel nefunguje

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů