Zkušenosti s leteckou společností Qatar airways

Vloženo: 18. listopadu 2019
Poslední příspěvek: 5. prosince 2019
legenda legenda /
HankaLamb
legenda legenda / před 4 lety
HankaLamb
Dobrý den, jaké máte zkusenosti s lety operovanymi Qatar airways? Kdy jste s nimi letěli naposled? Zapujci deku, polštářek, sluchátka... ? Jaké podávají občerstvení? Děkuji za info

Odpovědi 5 odpovědí

Amy
stálá členka stálá členka /
Amy
stálá členka stálá členka / před 4 lety
Amy
před 4 lety
@HankaLamb ~ O Qatar Airways se říká, že to jsou nejlepší aerolinky na světě. A rozhodně to je pravda. Hrozně milé letušky, výborný servis, jídlo. Letěli jsme z Prahy do Vietnamu - polštářek, deka a sluchátka samozřejmostí. Plus i další věci navíc.
HankaLamb
legenda legenda /
HankaLamb
legenda legenda / před 4 lety
HankaLamb
před 4 lety
@Amy ~ Děkuji, to ráda čtu od někoho kdo má osobní zkušenost.
HankaLamb
legenda legenda /
HankaLamb
legenda legenda / před 4 lety
HankaLamb
před 4 lety
@Amy ~ máte e zkušenosti s věrnostním klubem této společnosti? Zaregistrovana jsem, ale zatím nemam žádné míle, ty se asi nactou az při check in...??? Ale stejne jsem nevycetla jaké výhody mohu jako člen získat. Poradíte někdo?
Byrds
nový člen nový člen /
Byrds
nový člen nový člen / před 4 lety
Byrds
před 4 lety
@HankaLamb ~ Letěla jsem s nima už 3x, letadlo skvěle vybavené, čisté. Pro každého cestujícího tam byla televize s filmy, deka a polštář. Letušky hrozně přijemné a ochotné. Pořád se usmívaly. Dostali jsme jidelní lístek, kde jsme si mohli vybrat jídlo a pití. První aero, kde mě při vystupování nebolely nohy jak blázen, protože máte opravdu místo a nejste tam jak sardinka.
Cleopatra
stálá členka stálá členka /
Cleopatra
stálá členka stálá členka / před 4 lety
Cleopatra
před 4 lety
@HankaLamb ~ Aby se vám připsaly míle, tak musíte při check-in uvést svoje členské číslo. Jako člen máte přístup do salonku, když je plný letadlo tak v případě uvolnění sedadla máte nárok na sedadlo jako člen, na letištích v Kataru se dá v duty free platit milema, pak tam jsou nějaký výhody za členy rodiny. U silver si můžete nad rámec u zavazadla vzít asi 10 kg u Gold asi 20 kg.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů