Arménie - bezpečnost

Vloženo: 9. prosince 2019
Poslední příspěvek: 12. května 2022
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Hopelesswanderer
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Hopelesswanderer
Chystáme se na 14 dní do Arménie. Máte zkušenosti, jak je na tom bezpečnost v Arménii? Když se vydáme i do odlehlejších částí, většinu prochodíme asi pěšky, ale rádi bysme si tam půjčili auto nebo jezdili taxíkem.

Odpovědi 5 odpovědí

Ovča
věrný člen věrný člen /
Ovča
věrný člen věrný člen / před 4 lety
Ovča
před 4 lety
Obecně jsou postsovětské země bezpečné, rozhodně více než západní Evropa, zhruba jako u nás, některé jsou na tom s bezpečnostní lépe než ČR. Já se do postsovětských zemí velmi ráda vracím a to hlavně kvůli bezpečnosti.
Simona_KK
nový člen nový člen /
Simona_KK
nový člen nový člen / před 4 lety
Simona_KK
před 4 lety
@Hopelesswanderer ~ Minulý rok jsem tam zahlédla nějaké protesty a zablokované silnice. Ale teď by tam nic takového být nemělo. Kamarádka tam byla a říkala, že lidé tam jsou úpně jiní, hrozně milí. Kolikrát jim prý babička na trhu přibalila něco navíc. Ovoce skvělé chutné, bez chemie.
anonym
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
anonym
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před rokem
anonym
před rokem
@Ovča ~ ahojky cerven Armenie..na tyden..pokud nejsi zabodnuta..jela bys?
Mirka24
stálá členka stálá členka /
Mirka24
stálá členka stálá členka / před rokem
Mirka24
před rokem
@anonym ~ Ahoj, můžete mi prosím napsat nějaké bližší informace do mailu [Skrytý e-mail - kontaktujte soukromou zprávou na detailu uživatele]? Možná bych jela. Podmínku splňuji. Arménii jsem měla v plánu už před dvěma lety, bohužel "moribundus" všechno překazil.
Opavan
stálý člen stálý člen /
Opavan
stálý člen stálý člen / před rokem
Opavan
před rokem
@anonym ~
Pro "Ovča" + "Mirka 24" + Anonym
hledám (jsem muž) spolucest do Arménie + Gruzie. Nejl. podmínky a trasu má Čedok v září 22.
Nezáleží, jestli je to žena x muž.
Více uvádím v Cestov seznamce = chci jet také do Rumunska (okruh památky, hory a.), případně Skotsko atd. 11.5. jsem se vrátil z Plavba po Nilu.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů