Mauricius od 30 009 Kč
Zobrazit zájezdy

Autobusy na Mauriciu

Vloženo: 8. prosince 2019
Poslední příspěvek: 14. prosince 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Martin1965
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Martin1965
Zdravim,
Nedaří se mi najít nějaký fungující odkaz na internetové stránky na jízdní rady autobusu na Mauriciu.
Dekuji mnohokrát za radu a odkaz.
Martin

Odpovědi 9 odpovědí

Janina0607
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Janina0607
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Janina0607
před 4 lety
Zkuste toto:
www.gov.mu/portal/site/mpisite
rht.intnet.mu
také totiž uvažujeme o Mauriciu a tak už jsem něco hledala
Martin1965
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Martin1965
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Martin1965
před 4 lety
@Janina0607 ~
Diky,odkaz mi nefunguje , ale nasel jsem již tento nta.govmu.org/English…
Janina0607
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Janina0607
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Janina0607
před 4 lety
@Martin1965 ~ jé tak to mne mrzí ...ale ten Váš je teda super,už ho mám uložený ..kdy plánujete vycestovat?
Martin1965
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Martin1965
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Martin1965
před 4 lety
@Janina0607 ~
Odlétám 10.3 z Vídně přes Dunaj ,zpět 25.3.
Jsem v kontaktu s 3 guidi co zde žijí a využijí je při výletech,jinak mám ubytování v Perybere a plánují ještě přelet na Reunion.
Martin
Janina0607
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Janina0607
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Janina0607
před 4 lety
Tak to je pecka ...my zatím nemáme letenky,ale chtěli by jsme únor/březen....třeba se potkáme a odlétat budeme dle cen letenek,ale vypadá to na DE.
Martin1965
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Martin1965
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Martin1965
před 4 lety
@Janina0607 ~
Letenky jsem propásl nasel jsem za cca 33tis. Teď jsem platil 37.Nechtel jsem z Prahy a Air France , jsem od Brna a již letam z Vidne. Navic přes Dubai se mi to jeví jako vhodná trasa , 2x jsem letěl do Thajska Thai airways a vždy super, Emirates jsou taky v pohodě . Tak se možná někde na MR potkáme , cestujeme s manželkou v poslední době dost a na svých cestách jsme měli možnost potkat fajn lidi .
Martin
Janina0607
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Janina0607
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Janina0607
před 4 lety
Tak to je skvělé,jakmile budeme mít letenky,tak Vám s dovolením napíšu a třeba se opravdu někde na cestách potkáme ..jj s těmito cenami taky tak nějak +- počítáme,poletíme s manželem a přes Dubaj se mi to zdá nejschůdnější a pokud koupíme s odletem z DE tak to vypadá pravděpodobně na Emiráty nebo i Katar airways nabízel. Tak uvidíme, Do konce roku to chceme mít v klidu vyřešený-prostě takový skromný vánoční dáreček .-D
TravelAddict
nový člen nový člen /
TravelAddict
nový člen nový člen / před 4 lety
TravelAddict
před 4 lety
www.mauritius-buses.com/ tahle stránka by se vám mohla hodit. Autobusy jsou hodně levná záležitost a fajn příležitost, jak poznat místní, kteří jsou hodně přátelští.
HankaLamb
legenda legenda /
HankaLamb
legenda legenda / před 4 lety
HankaLamb
před 4 lety
@Martin1965 ~ Mauricius je krásný, ale prekvapily nas rozdili mezi městy kde žijí převážně místní a místy kde jsou resorty. Ohledne busu, pocitejte, ze jsou velmi nacpane, obvykle bez klimatizace a dle jízdního řádu se moc nejezdí, vyhodou je jen ta cena. Všude je mnoho taxikářu a kdyz budete hodně smlouvat, domluvíte si dobrou cenu. My jsme si takto najaly jednoho na 2 dny, platilo se vzdy az na konci výletu.Dal nam všude prostor kolik jsme chteli, takže nas treba odvezl na pláž a cekal az budeme chtít pokračovat. Super bylo, že poskytl Hot spot, protože wifi není běžně veřejná. Jinak pokud máte zájem, mrkněte do alba, mám tam foto z Mauricius, co jsme stihli za 3dny Přeji pěknou dovolenou.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů