Změna jména na letence při online odbavení.

Vloženo: 29. prosince 2019
Poslední příspěvek: 30. prosince 2019
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Bufino
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Bufino
Dobrý den.Honza letí do světa.Pofarilo se mi koupit s předstihem výhodné letenky.Nicmene syn nemůže v daném termínu odletět.Misto něj poletí manžel,takže by bylo nutné změnit pouze jméno z Petr na Jan.Datumy narození nebyly zadávány.Jedna se o Ryanair.Nevladnu dostatečnou angličtinou,nejsem si jistá jak bych to zvládla přes telefon s podporou.Nematee někdo prosím osobní zkušenost?.Vim ze musím provést odbavení online,tak jsem myslela jestli by mi to vzalo tu změnu jména? NoDíky za jakoukoliv rad.

Odpovědi 1 odpověď

Alena123
nový člen nový člen /
Alena123
nový člen nový člen / před 4 lety
Alena123
před 4 lety
@Bufino ~ Ryanair povoluje do 48 hodin od rezervace upravit tři znaky ve jméně. Což vám stejně nevyjde a navíc si myslím, že by to brali už jako, že se snažíte převést letenku na někoho jiného. Za změnu jména se pak platí 115 euro. Což se prostě nevyplatí...

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů