Opalovací krémy k moři

Vloženo: 16. dubna 2019
Poslední příspěvek: 14. července 2020
nový člen nový člen /
Karolína_Palečková
nový člen nový člen / před 5 lety
Karolína_Palečková
Hezký den, ráda bych se zeptala, s jakými krémy máte nejlepší zkušenosti? Používáte spíše přírodní nebo klasické? Obvykle se u moře okamžitě spálím a poté celá sloupu, i když použiju vysoký faktor. Chtěla bych se letos opálit krásně do hněda. Poradíte? Děkuji

Odpovědi 38 odpovědí

Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 5 lety
Sally
před 5 lety
Manželka měla problémy se spálením a navíc se slunečním ekzémem. Od nějaké doby bere před dovolenou betakaroten (či jak se to jmenuje), pro sichr na dovolenou zirtec a opalováky, i když drahé, používá od německé kosmetické firmy LR cosmetic s Aloe Vera a od roku 2008 se nespálila. A to ani v Chorvatsku (poprvé použité) tak ani v Turecku, na Kypru nebo na Madagaskaru. Úžasné výrobky na a po opalování.
Mikey
Administrátor Administrátor /
Mikey
Administrátor Administrátor / před 5 lety
Mikey
před 5 lety
Můj nejúčinnější opalovací krém je tričko Hlavně do vody... Jinak taky volím spíš vyšší faktor 30 - 50. Oblíbenou značku nemám, LR cosmetic letos vyzkouším, díky za tip.
Darina
věrná členka věrná členka /
Darina
věrná členka věrná členka / před 5 lety
Darina
před 5 lety
Od té doby co mám děti se snažím používat hlavně přírodnější kosmetiku a nepatlat na sebe kde co. Na sebe používám malinový olej (přes poledne samozřejmě nechodím na slunce). Nejhorší je přijet k moři celá bílá a spálit se. To je pak snad i lepší použít občas tu chemii. Na dítě jsem používala Hristinu - přírodní opalovací mléko (obsahuje fyzikální filtry). Nebo si také chválí Cien z Lidlu.
Darina
věrná členka věrná členka /
Darina
věrná členka věrná členka / před 5 lety
Darina
před 5 lety
Jinak ještě doporučuji UV trička/plavky, které jsou vyrobeny z materiálu, který pohlcuje škodlivé UVA a UVB záření a chrání kůži.
JuKačka
nová členka nová členka /
JuKačka
nová členka nová členka / před 5 lety
JuKačka
před 5 lety
Betakaroten a postupné opalování už v Čr je nejlepší řešení. Také jedu spíše přírodní..poslední roky používám SUN dětský balzám od Alverde, mají ho v Dm.
Ludmila1
nový člen nový člen /
Ludmila1
nový člen nový člen / před 5 lety
Ludmila1
před 5 lety
Dobrý den, já si nemohu vynachválit Ladival sprej. Dělá se i krém. Já osobně jsem atopik a s tímto sprejem jsem neměla nikdy žádný problém.
Lola
stálá členka stálá členka /
Lola
stálá členka stálá členka / před 5 lety
Lola
před 5 lety
Celá rodina používáme La Roche Anthelios a nemůžeme si stěžovat. Umístil se dokonce dobře i v testech krémů na opalování www.testkvality.cz/opalovaci… Také je dobré se natírat alespoň půl hodiny před tím než vyrazíte na pláž, ono trvá asi 20 minut než ty krémy začnou působit.
anonym
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
anonym
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
anonym
před 5 lety
@Karolína_Palečková ~ já používám jremy Eucerin z lékárny 25 a 50 .jdou sice dražšši ale na 100 %jsoz proti slunečni alergii.Ležime z manželem pi deštnikem prochazky šnorchl a jsme krasně do hněda opáleni bez rizika pupinků.
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
Kristýna
před 5 lety
Zdravím, před pár lety jsem začala používat opalovací krém Sundance z drogérie DM, protože tehdy vyhrál v nějakém testu jako nejlepší opalovák. A jsem s ním opravdu spokojená, skvěle se roztírá a cena je více než přívětivá - od cca 70 Kč do 130 Kč v závislosti na výši faktoru.
Romana
věrná členka věrná členka /
Romana
věrná členka věrná členka / před 5 lety
Romana
před 5 lety
Já jsem moc spokojená s opalovací kosmetikou Sun Dance z DM Drogerie. V Dtestu měli dobré hodnocení. Začínám s vyšším faktorem a postupně snižuji. Na obličej používám dětskou SPF 50 a na tělo SPF 30 tak první dva dny, poté přejdu na SPF 16 a ke konci dovolené stačí SPF 6. Také záleží jestli jedete do Středomoří a nebo do Afriky, všude slunce pálí jinak. Doma na zahradě mi stačí nejnižší faktor po celé léto.
Mia07
věrná členka věrná členka /
Mia07
věrná členka věrná členka / před 5 lety
Mia07
před 5 lety
Letos jsem si pořídila Daylong 50+, na sebe mám UV triko (vyšlo mi špatně znaménko). Dále máme 50 z DM, vyšel dobře v testech. Nižší faktor už nikdy používat u moře nebudu.
Tom_D
věrný člen věrný člen /
Tom_D
věrný člen věrný člen / před 5 lety
Tom_D
před 5 lety
Já osobně jsem si velmi oblíbil opalovací prostředky značky Piz Buin, jsou sice trochu dražší (ale na jednom internetovém obchodě jdou sehnat za super ceny ), mají moc příjemnou parfemaci a hlavně z mé zkušenosti jsou fakt účinné, hodně vydrží a dobře se s nimi opálíte.
Komorník
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Komorník
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Komorník
před 5 lety
@Lola ~ zajímavý test, doporučuju mrknout ještě i sem, kde to je podle Heuréky . Bioderma je opravdu super .
Gagin
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Gagin
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Gagin
před 5 lety
Ahoj, jen krátce doporučím tento zdroj: https://www.beautytipy.cz/opalovaci-kremy/
lussyB
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
lussyB
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
lussyB
před 4 lety
@Karolína_Palečková ~ Já nejraději používám opalovací olej a nejoblíbenější je tento www.benu.cz/dr-gaye-kariten…
moravanda
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
moravanda
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
moravanda
před 4 lety
Mám skvělé zkušenosti s La Roche-Posay Anthelios XL BB. Krém prodávají na pilulce a zde jej testovali www.chytryvyber.cz/nejlepsi…
Cleopatra
stálá členka stálá členka /
Cleopatra
stálá členka stálá členka / před 4 lety
Cleopatra
před 4 lety
Existují skvěle fungujících ekologické krémy. Např. Alba Botanica, LaSaponaria...
Mia07
věrná členka věrná členka /
Mia07
věrná členka věrná členka / před 4 lety
Mia07
před 4 lety
@Tom_D ~ poradíte ten obchod? Mám sluneční alergii. Mají i na alergie tak letos zkusím. Loni jsme měla alergii i s Daylongem na alerdii. Díky předem.
Karolans
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Karolans
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Karolans
před 4 lety
Doporučuji zajít si pro opalovací krém do lékárny a nebát se vyššího faktoru, minimálně na ramena, dekolt a obličej . Já mám dobrou zkušenost se značkou Eucerin.
lidas
věrná členka věrná členka /
lidas
věrná členka věrná členka / před 4 lety
lidas
před 4 lety
@Karolans ~ Koupila jsem si poprve Eucerin 50 a pak Ladival 30 tak jsem zvědavá jestli se osvědčí

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů