Česká republika od 490 Kč
Zobrazit zájezdy

Svět medúz Praha - zkušenosti

Vloženo: 6. ledna 2020
Poslední příspěvek: 9. ledna 2020
nový člen nový člen /
Vanesa
nový člen nový člen / před 4 lety
Vanesa
Zdravím všechny 🥰 navštívil jste už někdo svět medúz v Praze? Stojí to za to? Na jak dlouho to je a kolik stojí vstupné?

Odpovědi 5 odpovědí

Anička_Medřická
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Anička_Medřická
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Anička_Medřická
před 4 lety
@Vanesa ~ Mně to přišlo moc krásné, už jsem byla. Hodně cílené na děti. Je tam ale dost tma, aby na ně bylo dobře vidět ve tmě, jenže jaksi zapomněli, že díky tmě nepůjdou přečíst popisky. Cena pro dospělého je 260 Kč a pro dítě 170 Kč. Mají i nějaké skupinové. Jinak odhaduji tak 45 minut.
Oxia
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Oxia
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Oxia
před 4 lety
@Vanesa ~ Je to úplně jiný svět, děti budou určitě nadšené. Nejjedovatější medúza světa, která dokáže usmrtit až 60 lidí najednou, pak druh, který je téměř nesmrtelný, klouzačka. Jako zajímavostí je tu dost. Na konci si děcka můžou namalovat vlastní medúzu, naskenovat ji a ona se začne promítat na stěně. Jen mi přišlo, že za ty peníze by to mohlo být větší. Určitě je lepší jít v týdnu, o víkendu tam budou fronty. Za 30 minut to podle mě máte prolítlé, s dětma možná o chlup dýl.
Vanesa
nový člen nový člen /
Vanesa
nový člen nový člen / před 4 lety
Vanesa
před 4 lety
@Oxia ~ Děkuji, jaká je prosím otevírací doba?
Oxia
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Oxia
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Oxia
před 4 lety
@Vanesa ~ Od 9 do 21 hodin.
Cleopatra
stálá členka stálá členka /
Cleopatra
stálá členka stálá členka / před 4 lety
Cleopatra
před 4 lety
Zklamání, akvária maji špinavá skla, malé děti nevídí, co se v akváriích vlastně skrývá. Na to v jakém je to stavu je to silně předražená zábava.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů