Tunisair - zkušenosti

Vloženo: 11. ledna 2020
Poslední příspěvek: 15. ledna 2020
nový člen nový člen /
Napilut
nový člen nový člen / před 4 lety
Napilut
Dne 17.12.2019 a 7.1.2020 jsem cestoval leteckou společnosti Tunisair z Prahy a pokaždé stejný postup stevardů. Palubní zavazadla přemísťují a zatlačují do boxů rukama jako zřízenci metra v Tokiu lidi do vagónů. Kdo nemá pevné palubní zavazadlo riskuje jeho poškození palubním personálem.

Odpovědi 2 odpovědi

DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 lety
DanaDianaNoymi
před 4 lety
ano i to jsem zažila . Bohužel
Napilut
nový člen nový člen /
Napilut
nový člen nový člen / před 4 lety
Napilut
před 4 lety
@DanaDianaNoymi ~ a to není všechno. Dne 17.12.2019 při odletu z Prahy společnosti Tunisair do cílové destinace Tunis jsem byl jako pasažér svědkem téhle příhody: Zdálo se, že odlet bude včas, když najednou vedle mne na volné místo se tlačí Tunisanka.Stewardi jsou proti. Půlka letadla převážně Tunisanů chce, aby letěla druhá ne. Začne hádka.Kapitán se raději neukazuje. Tunisanka opouští letadlo. Zpoždění odletu cca o 1 hodinu.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů