Madagaskar od 46 989 Kč
Zobrazit zájezdy

Doba letu na Madagaskar?

Vloženo: 12. ledna 2020
Poslední příspěvek: 13. ledna 2020
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
MaláPotvora
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
MaláPotvora
Zdravím, jaká je doba letu na Madagaskar? Chtěli bysme vzít prarodiče jednou někam do exotiky, ale bojím se, že by pro ně mohla být délka letu trošku problém, proto se ptám, jak dlouho trvá let. Trošku se i bojím, jak by zvládali mezipřistání a podobně. Nevíte někdo, jak dlouho se letí tím nejkratším spojem? Děkuji moc za pomoc

Odpovědi 2 odpovědi

Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 4 lety
Sally
před 4 lety
Několik variant a dob letů:
My letěli s Air France Vídeň - Paris, Paris - Antananarivo doba cesty s přestupem v Paříži asi 14,5 hodiny. Zpět to samé a asi 15.300,- Kč
S Etiopcama to byla skoro stejná doba ale přestup v Addis Abeba ale cena asi o 2.500,- vyšší
Pak byla možnost s Turkama a cesta okolo 18 hodin s přestupem v Istanbulu, už nevím kdo to byl ale zpáteční cesta byla přes 36 hodin a s přestupem v Johanesburgu, pak v Amstru a ještě ve Vídni, cena okolo 13.000,-
Pak se dá letět z Milána, ale to už nevím jak, bylo to sice o něco levnější ale delší lety. Dá se snad z Krakowa (polské CK), ale to létalo nahoru na Nosy Be a byl to přímý let.
Musíte googlit, ceny se mění, časy taky. Já bych volil mezi Francouzema nebo Etiopcama. Ten čas cesty byl skoro stejný . Přestup cca 2 hodiny, takže let asi 12.5 hodiny.
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
anonym
před 4 lety
@MaláPotvora ~ my letěli Praha/Paris/Mahe/Antananarive 22 hodin.
Dříve jsem viděla přímé lety z Milana na Nosy Be

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů