Turecko od 6 720 Kč
Zobrazit zájezdy

Teplota v noci v Kappadokii

Vloženo: 3. října 2017
Poslední příspěvek: 3. listopadu 2017
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 7 lety
anonym
Ahoj, jak to vypadá v Kappadokii přes noc? Prý tam je velká zima, že si má člověk vzít něco hodně teplého, ale přece si nebudu do Turecka balit bundu kvůli jedné noci, když tam je jinak teplo... Řešil někdo stejný problém?

Odpovědi 4 odpovědi

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 7 lety
anonym
před 7 lety
Ahoj, manžel pochází právě z Kappadokye a je pravda, že ten skok mezi dnem a nocí je tam dost velký, věšinou jezdíme v létě a to je přes den opravdu třeba 35 stupňů a v noci fučí vítr a je zima, ale myslím, že mikina stačí, pokud nechytneš zrovna nějakou výjmečnou situaci, kdy to bude horší.
Hezkou cestu
Hanka
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 7 lety
anonym
před 7 lety
Ahoj, už jsme v Alanyi a zítra vyrážíme. Mám s sebou radši mikinu, tenkou větrovku a ještě šátek na krk, takže mi snad zima být nemůže. Děkuju za odpověď, přečetla jsem si jí už dřív a jen jsem zapomněla napsat. Posílám pozdravy
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 7 lety
anonym
před 7 lety
V pořádku, přeji krásné cestování a taky doufám, že Vám nebude zima
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Byli jsme v Kapadokii začàtkem října . Také nám bylo řečeno, že bude večer chladno, ale bundy jsme nepotřebovali. Chodili jsme pouze v tričku. Jinak výlet do Kapadokie je krásný. Moc se nám líbil.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů