Chios od 12 590 Kč
Zobrazit zájezdy

Chios - jaká CK pořádá letecké zájezdy?

Vloženo: 14. ledna 2020
Poslední příspěvek: 27. ledna 2020
věrná členka věrná členka /
anaj
věrná členka věrná členka / před 4 lety
anaj
Nevíte někdo, zda nějaká Ck pořádá letecké zájezdy na řecký ostrov CHios? Děkuji Anaj

Odpovědi 6 odpovědí

Dáša
Administrátor Administrátor /
Dáša
Administrátor Administrátor / před 4 lety
Dáša
před 4 lety
@anaj ~ Dobrý večer, ostrov Chios nemá v současné době v nabídce asi žádná CK. Všechny obvykle pořádají zájezdy na standardní "frekventované" ostrovy.
anaj
věrná členka věrná členka /
anaj
věrná členka věrná členka / před 4 lety
anaj
před 4 lety
@Dáša ~ Děkuji, smůla
Fesoj
stálý člen stálý člen /
Fesoj
stálý člen stálý člen / před 4 lety
Fesoj
před 4 lety
Na ostrov Chios by jste se bez problémů dostala ještě před několika roky.Bohužel tento ostrov na východě Řecka patří mezi ty,kde je hlavní migrace .Proto CK tuto destinaci spolu s ostrovem Lesvos letos vynechali. Pokud vím v dnešní době se ještě migranti vyskytují i na jiných východních ostrovech a to jmenovitě na Kosu, Lerosu a Sámosu. Pokud jste chtěla poznat Chios máte smůlu,ale nevěšte hlavu jsou daleko hezčí ostrovy jako jsou Paros, Karpathos či Lefkáda.
anaj
věrná členka věrná členka /
anaj
věrná členka věrná členka / před 4 lety
anaj
před 4 lety
@Fesoj ~ Děkuji moc za Vaši odpoveď,na Lesbosu jsem byla loni na 15 dní a vše bylo v pohodě,moc se nám tam líbilo.na Chiosu me hlavně zajímaly vesničky s mastichou a to myslím nikde jinde neni.Přesto Vám děkuji Anaj
Fesoj
stálý člen stálý člen /
Fesoj
stálý člen stálý člen / před 4 lety
Fesoj
před 4 lety
@anaj ~ Máte pravdu v tom, že takové vesničky v Řecku nejsou. Jezdím tam až dvakrát za rok ,ale pokud chcete vidět zvláštní vesničku,kde se Vám bude určitě líbit navštivte ostrov Karpathos, a vesničku vysoko v horách Olympos,kde ještě chodí lidé v dobových krojích a která se bude určitě líbit. Jinak je tento ostrov opravdu pěkný a lodní výlet z Pigádie na celý den po východních plážích s koupáním a obědem stojí za to super. Přeji vám pěknou dovolenou v milovaném Řecku. Jinam již nejezdíme a již nyní se těšíme na léto .
anaj
věrná členka věrná členka /
anaj
věrná členka věrná členka / před 4 lety
anaj
před 4 lety
@Fesoj ~ Děkuji mnohokrat za krásný tip, určitě se tam vypravíme, stále jsem s Karpathosem váhala, protože jsem někde četla, že je tam větrno.... Ještě jednou dík

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů