Španělsko od 2 359 Kč
Zobrazit zájezdy

Rybaření ve Španělsku - kam vyrazit?

Vloženo: 21. ledna 2020
Poslední příspěvek: 21. ledna 2020
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
KrálJelimán
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
KrálJelimán
Takovej možná netradiční dotaz..Chtěl bych se zeptat na rybaření ve Španělsku. Rád bych si tam vyjel lodí na moře. Mohli by jste mi poradit, jak získat rybářské povolení a další věci potřebné pro rybolov?

Odpovědi 6 odpovědí

AbrakaDabra
stálý člen stálý člen /
AbrakaDabra
stálý člen stálý člen / před 4 lety
AbrakaDabra
před 4 lety
@KrálJelimán ~ A kam chceš konkrétně jet? Obvykle se jezdí na řeku Ebro na sumce. Tuším, že na moři není povolenka potřeba, jen nesmíš lovit v ustí nějaké řeky tam už je povolenka potřeba..
KrálJelimán
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
KrálJelimán
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
KrálJelimán
před 4 lety
@AbrakaDabra ~ Chceme vyrazit do Almeríe v Andalusii. Takže myslíš, že tam není potřeba povolenka, když bych chtěl na moře? A není nějak omezenej počet vylovených ryb?
Aneta_Holá
nová členka nová členka /
Aneta_Holá
nová členka nová členka / před 4 lety
Aneta_Holá
před 4 lety
Můj manžel jezdil s prutem i do Španělska. Co si pamatuju tak míval rybářskou licenci, počet ryb ani doba lovu nebyly nijak omezené. Na Ebru je potřeba rybářská licence, rybářský lístek i doklad o zaplacení. Až přijde domů, můžu se ho doptat na více podrobností...
Aneta_Holá
nová členka nová členka /
Aneta_Holá
nová členka nová členka / před 4 lety
Aneta_Holá
před 4 lety
@KrálJelimán ~ Jinak na moře potřebuješ povolení k řízení lodi. U slabších lodí asi není potřeba..
Aneta_Holá
nová členka nová členka /
Aneta_Holá
nová členka nová členka / před 4 lety
Aneta_Holá
před 4 lety
Tady jsem k tomu ještě něco hledala a píše se tam, že licence je potřeba, jak řikám.. www.andalucia.com/rural…
Aneta_Holá
nová členka nová členka /
Aneta_Holá
nová členka nová členka / před 4 lety
Aneta_Holá
před 4 lety
Tak je to jak jsem říkala a manžel ještě říkal, že vždy jezdil do kempu Almaebre, kde mu povolenku přímo zařídili, takže nemusel nikde lítat. Slabší lodě se daly půjčit za cca 2000 Kč/den. Ale už je to pár let.. Jinak prý používá tuhle appku play.google.com/store/apps… a prý to funguje hezky, na to, že tomu na začátku vůbec nevěřil.. tak šťastný lov

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů