Kréta od 7 289 Kč
Zobrazit zájezdy

Cesta na Krétu autem

Vloženo: 27. ledna 2020
Poslední příspěvek: 8. listopadu 2020
nový člen nový člen /
Lesníjahoda
nový člen nový člen / před 4 lety
Lesníjahoda
Ahoj, je tu nějaký odvážlivec, co jel na ostrov Kréta autem? Zajímalo by mě jak ta cesta na Krétu probíhala? Kudy jste přesně jeli? Přes Albánii nebo Severní Makedonii? Zastavovali jste někde na pár dní po cestě? Kde případně? A na kolik vás to celé vyšlo?

Odpovědi 8 odpovědí

vinhifi
stálý člen stálý člen /
vinhifi
stálý člen stálý člen / před 4 lety
vinhifi
před 4 lety
Logicka cesta je přes Severní Makedonii přes Soluň a Atheny, dál trajektem. problemem jsou hranice SRB/HU, SRB/MK a MK/ GR. ja jezdim na Chalkidiki
ulčovka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
ulčovka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
ulčovka
před 4 lety
@vinhifi ~ Co myslíte těmi problémy ? Děkuju za odpověď. P.
vinhifi
stálý člen stálý člen /
vinhifi
stálý člen stálý člen / před 4 lety
vinhifi
před 4 lety
@ulčovka ~ čekaci doby
sitar
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
sitar
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
sitar
před 4 lety
@Lesníjahoda ~ autem to mám absolvováno i s drahou polovičkou 9 dní kolem 1000 kilometrů po celé Krétě. Chce to hodně důkladnou přípravu, hlavně vědět kam se chcete podívat, památky jsou úplně jiného typu, než na co jste zvyklí na pevnině, a hlavně dost daleko od sebe a ne odevšad se dá dostat kamkoliv, 80% se musíte vracet na pobřežní dálnici a terpve z ní odbočovat k památkám. Značení památek je prakticky stejné jako po celém Řecku.
RudaFF
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
RudaFF
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
RudaFF
před 4 lety
Zrovna teď jsem na Krétě z Brna.
RudaFF
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
RudaFF
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
RudaFF
před 4 lety
Samozřejmě autem.
Ninahor
nový člen nový člen /
Ninahor
nový člen nový člen / před 4 lety
Ninahor
před 4 lety
Dobrý den. My jezdíme vždy autem a teď jsem narazila na fajn článek, který mi přišel vhod pro ty co také podstupují dlouhé cesty autem - tak to sem házím www.dopravniznaceni.com…
Frida
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Frida
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Frida
před 3 lety
Dobrý den, ráda bych poznala lidi, co jezdí každý rok na Krétu na delší dobu, dva až tři měsíce a byli by ochotni mě vzít i s menším pejskem za úhradu cesty, děkuji moc Fišerová Lida

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů