Makedonie a Kosovo, stopem, pod stan, 15. 5. až 30. 6. 2019

Vloženo: 28. ledna 2020
Poslední příspěvek: 28. ledna 2020
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
bez_přezdívky
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
bez_přezdívky
Ahoj, pojedu letos na měsíc a půl do Makedonie a Kosova, příp. místo KS na sever Černé hory a jih Srbska. V létě potom jedno- až dvoutýdenní výpravy na východ Slovenska. Vše stopem, pod stan, moje sprcha a pračka jsou potoky, jezera, vodopády, moře. Jezdím takto už devět let, jenom po Evropě. Je mi 42 let, nekuřák, bez výstředností.
Můžu k sobě zkusit přibrat pro začátek jednoho člověka. Předpokladem je, že máš rád(a) všechny lidi, tj. jsi vnitřně veselý člověk, umíš stopovat, umíš alespoň rusky nebo ( bohužel ) anglicky, a dokážeš si udržet v čistotě tělo a prádlo po tři týdny bez kempů, hostelů, couch surfing atd.
Proč jezdím ? Radost ze svobody, přátelští lidé, mnoho hezkých fotek, upevněné zdraví z přírody ( hor ), učím se jazyky, ...

Odpovědi 0 odpovědí

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů