Kefalonie od 9 990 Kč
Zobrazit zájezdy

Kdo navštívil pláž Myrtos? Líbila se vám?

Vloženo: 7. února 2020
Poslední příspěvek: 20. února 2020
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
DanaDrábková
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
DanaDrábková
Hezký den, kdo jste navštívil pláž Myrtos na ostrově Kefalonie? Líbila se vám?
Jak teplá voda tam bude v červnu a bývá tam hodně lidí takhle začátkem sezóny? Děkuji

Odpovědi 3 odpovědi

Giorgio
nový člen nový člen /
Giorgio
nový člen nový člen / před 4 lety
Giorgio
před 4 lety
Zdravím, myslím, že Myrtos navšívil téměř každý kdo byl na “kefče”
Viděla jste fotky ? Je to úžasný kousek přírody. Potom ano, Myrtos se mi líbil.
Pro lepší přehled jsem dám porovnání:
rok 2018 - přijel jsem brzy dopoledne, pláž téměž prázdná, velké vlny, slunce, vůně, barvy - byl jsem nadšen.
rok 2019 - rovněž dopoledne, na pláži tisíc lidí, les slunečníků, plážový bar produkující odpad, moře šedé, mastné - byl jsem zklamán a jel jsem pryč.
Dokud se na Myrtos jezdilo na “návštěvu” 2-3 hodinky a zase dál, byla pláž schopna turisty pojmout. Ale viděl jsem den kdy kolona zaparkovaných aut byla až za čtvrtou zatáčku. Nechci domyslet jak Myrtos dopadne za pár let intenzivní zátěže.
Teplota vody záleží na větru a proudech a lidi tam budou vždy.
Rozhodně Vás nezrazuji od návštěvy, je to povinnost. Odvezený dojem už bude v každém jiný.
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 4 lety
Kristýna
před 4 lety
@DanaDrábková ~ Zdravím,
jen doplním, že teplota vody se v červnu pohybuje okolo 22 °C.
Luciška
stálá členka stálá členka /
Luciška
stálá členka stálá členka / před 4 lety
Luciška
před 4 lety
My byli loni v druhé polovině září a byli jsme spokojeni. Sice jsme si museli přivstat, abychom byli na pláži mezi prvními návštěvníky. Během dopoledne se pláž pomalu začala plnit. Někdy po obědě jsme potom odjížděli, protože už bylo lidí hodně, navíc se tam točí výletní autobusy, které sem vozí turisty v rámci nějakých celodenních výletů. Ale my s tím počítali, že tu bude rušno, protože je to opravdu krásná pláž a mě osobně se líbila nejvíce z těch, které jsme navštívili, protože není písečná, ale kamínková a tak je tu voda krásně čistá oproti plážím písčitým, jako je třeba Xi. Samozřejmě, po celodenním nájezdu turistů už nebude tak průzračná, jako brzy dopoledne. Ale každopádně doporučuji navštívit.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů