Jak to bude s odlety z Ostravy?a uzavření hranic u nás i tam

Vloženo: 5. dubna 2020
Poslední příspěvek: 27. dubna 2020
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Metaphora
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Metaphora
Dobrý večer,máme letět v půlce června na dovolenou na Djerbu-Zarzis.Mám zaplacené dvě splátky,koncem dubna bych měla zaplatit třetí a tu nejvyšší.Chtěla jsem se o všem kolem dovolené atd.pobavit s paní s cestovky-Invia,ale nebere mi tel.na emaily nikdo nereaguje a já nevím co dělat.Storno zájezdu se prý neoplatí a nikdo není schopný mi říct,co dál dělat.Jen mě odkazují na podmínky ve smlouvě.Kam ještě zavolat,napsat,aby semnou někdo mluvil?

Odpovědi 3 odpovědi

DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 lety
DanaDianaNoymi
před 4 lety
@Metaphora ~ tak ija zrušila na Djerbu na září ač s mime cestovat ,podmínky jsou k tomu kruté a letos raději doma.Stejne zatím letos letadla nelétají a v kdyby nebudu riskovat.Lwtos u nás dovolená
Micka
nový člen nový člen /
Micka
nový člen nový člen / před 4 lety
Micka
před 4 lety
@Metaphora ~ já mám odletět 23.5. a pak ještě 25.9. taky na Djerbu.
zatím nic neruším.Dostala jsem od cestovky na výběr 3 možnosti.
1.poukaz na celou částku s výběrem do 31.10.2021
2.storno/z 16000,-kč by mi vrátili 6000,-kč
3.počkat
tak čekám
Rozhodně bych nic nestornovávala,přijdete o spoustu peněz
GumidekB
stálý člen stálý člen /
GumidekB
stálý člen stálý člen / před 4 lety
GumidekB
před 4 lety
Storno zájezdu v uvedeném termínu je možné pouze z Vaší strany a řídí se storno podmínkami CK.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů