Česká republika od 490 Kč
Zobrazit zájezdy

Tipy na výlety po České republice

Vloženo: 19. října 2018
Poslední příspěvek: 31. května 2021
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
Dobrý den, nevím zda to sem úplně patří, ale mám to tady rád. Mám volný víkend a chtěl bych vyrazit někam na výlet po ČR. Dáte mi vaše tipy, která jsou podle vás nejhezčí místa v ČR? Mám auto, takže s dojezdem není problém. Dík moc

Odpovědi 21 odpovědí

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Čau Petře, já jsem byl minulý víkend v Teletíně na vyhlídce Máj. Teď jak je to všechno barevný, tak je to velká libovka. Večer se mrknu do pc po nějakých fotkách odtamtud.
Darina
věrná členka věrná členka /
Darina
věrná členka věrná členka / před 6 lety
Darina
před 6 lety
Ahoj, za mě třeba Zvířetice u Bakova nad Jizerou, Drábské světničky, Prachovské skály, Pravčická brána v Českém Švýcarsku.
Dáša
Administrátor Administrátor /
Dáša
Administrátor Administrátor / před 5 lety
Dáša
před 5 lety
Hezký den Petře, například Pálava je v tomto období moc hezká.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
Děkuji všem za odpovědi. Nakonec jsem se opravdu vydal na vyhlídku Máj a mohu všem doporučit. Bylo sice více turistů, ale výhled a ty zbarvené stromy, to prostě byla nádhera.
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
Kristýna
před 5 lety
Dobrý den, já osobně miluji okolí Jižní Moravy a to například NP Podyjí, kde můžete navštívit vyhlídku Devět mlýnů, Sealsfieldův kámen, Králův stolec nebo vinici Šobes. Krásné je to také v Lednicko-valtickém areálu a památky kolem rybníku Apollo. Doporučuji si také projet Pohansko na kole, nebo navštívit Moravský kras s propastí Macocha.
miroslava
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
miroslava
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
miroslava
před 5 lety
Ahoj nedávno mě velice zaujaly fotografie Kuks zahrady. Nádherné obrovské
sochy užasné místo. Sama se tam chystám. Mirka. A kde se mi líbilo je Kutná hora. Mirka
Ondra
Administrátor Administrátor /
Ondra
Administrátor Administrátor / před 5 lety
Ondra
před 5 lety
Hezký den, koukněte se na hrad Oybin - je to sice v Německu, ale přímo u hranic a je tam opravdu krásně. Spojit to pak můžete se zastávkou na koupališti Kristýna, kde se kromě koupání můžete projít po krásném okolí. Nebo ještě lépe zaparkovat na Kristýně a udělat si výlet na Oybin pěšky (krásný okruh v přírodě ~ 26 km)
Dáša
Administrátor Administrátor /
Dáša
Administrátor Administrátor / před 5 lety
Dáša
před 5 lety
Na Oybinu jsme také byli. ze severu je tam skvělé spojení..vlakem z Liberce do Žitavy (pokud máte v Žitavě čas, tak doporučuji navštívit hřbitov s pomníky ruských vojáků, květinové hodiny s míšeňskou porcelánovou zvonkohrou u Řeznické bašty nebo Mariánský kostel) a v Žitavě přesednout na úzkokolejku, která vás sveze do Kurort Oybin. Což je přímo pod hradem.
Dalším hezkým výletem je třeba skalní most Bastei v Saském Švýcarsku.
Jarmila66
nová členka nová členka /
Jarmila66
nová členka nová členka / před 5 lety
Jarmila66
před 5 lety
Nám se líbí celý Adršpach a Broumovsko. Po jezírku se dá projet lodičkou, to je moc hezké.
Jitka_V
stálá členka stálá členka /
Jitka_V
stálá členka stálá členka / před 5 lety
Jitka_V
před 5 lety
Krkonoše a výšlap na Sněžku. Doporučuji ubytovat se v Peci pod Sněžkou a vyrazit trasu přes Obří důl až na Sněžku. Je to sice těžší trasa, ale zároveň nejhezčí. Letos bych to chtěla vzít ještě přes Luční boudu, sice je to delší ale Úpské rašeliniště je bych řekla jedno z nejhezčích míst v Čr.
P. S. pro lenochy tam jezdí i lanovka. nebo se dá zvolit lehčí trasa.
JuKačka
nová členka nová členka /
JuKačka
nová členka nová členka / před 5 lety
JuKačka
před 5 lety
TIP: Jičínsko - Prachovské skály, Hruboskalsko, Drábské světničky, hrad Valečov, kopec Brada. Do Prachovských skal je vstup 70 Kč/osoba + 80 Kč/auto na den. Jinak vstupné není vybíráno. Já miluji přírodu a vyhlídky, takže to za to opravdu stojí.
Ondra
Administrátor Administrátor /
Ondra
Administrátor Administrátor / před 5 lety
Ondra
před 5 lety
@JuKačka ~ Souhlasím, okolí Jičína je krásný Pokud zbyde čas, tak určitě i zavítejte přímo do Jičína, vyšlápněte na Valdickou bránu a projděte se lipovou alejí do Valdic a odtamtud na Zebín – krásnej výhled na celý Jičín a okolí
Ninahor
nový člen nový člen /
Ninahor
nový člen nový člen / před 5 lety
Ninahor
před 5 lety
Dobrý den. My rádi jezdíme na Šumavu Tady jsem narazila na dobrý článek www.nadrybnikem.eu/nevite-jak… co a kde
Divoženka
nový člen nový člen /
Divoženka
nový člen nový člen / před 4 lety
Divoženka
před 4 lety
Třeboňsko. Podzim je tu krásný, lístí se barví na stromech a krajina je jak vymalovaná. Ale i jaro, plné svěží zeleně, dává těmto místům pěknou atmosféru. Krajina, kde se dá hodiny a hodiny toulat po hrázích rybníků a užívat si klid a pohodu.
Anka11
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Anka11
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Anka11
před 4 lety
Dobrý den.
Já jsem narazila na tuto stránku www.honourandgrace.com/cs/
kde teď pořádají "yoga retreat" u krušnohorských lesů
To zní fajn
Ovča
věrný člen věrný člen /
Ovča
věrný člen věrný člen / před 4 lety
Ovča
před 4 lety
Já miluji hřebenovky v Krušných horách v Ústeckém kraji. Nemohu říci, kde je to lepší.
Francoa
stálý člen stálý člen /
Francoa
stálý člen stálý člen / před 4 lety
Francoa
před 4 lety
My jsme byli včera na kolech v Českém ráji. Trasa: Rovensko pod Troskami, Čechova vyhlídka, Borek, Trosky, Svitačka, Újezd pod Troskami, Semínova Lhota, Liščí kotce a do Rovenska. Hodně se jede po vedlejších silničkách, můžou jet i děti, není to náročné. Do Rovenska se dá normálně vlakem.
Petr7
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Petr7
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Petr7
před 4 lety
Zdravím všechny lidičky. Vzhledem k zavřeným hranicím a situaci s viry u nás letos zvítězil Český ráj. Mezi Jičínem a Turnovem, super skalní města, spousta možností pro pěší výlety. Za mě moc pěkná oblast.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 lety
DanaDianaNoymi
před 4 lety
@anonym ~ do Středohoří je to tak krásné a určitě si najdete nějaký vrchol na výšlap , já už mám za sebou všechny kopce , některé opravdu velmi náročné . Jistě si zde vybere , Lovoš je TOP
Alexa22
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Alexa22
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 4 lety
Alexa22
před 4 lety
nebyly jste někdo na Vysočině? nebo neslyšeli jste tu někdo prosím o resortu Sněžná, jinak než po ČR nechceme a tohle se nám líbilo podle webu, ale letos se má otvírat, tak by mě zajímalo, jestli už tam třeba někdo nezavítal i třeba jenom na pivko nebo oběd

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů