Kdo poletí letos na dovolenou?

Vloženo: 9. května 2020
Poslední příspěvek: 23. července 2020
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 lety
DanaDianaNoymi
Letos u moře. Kdo poletí či pojede autem na dovolenou a kam?

Odpovědi 24 odpovědí

Cervik
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Cervik
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Cervik
před 4 lety
@DanaDianaNoymi ~ Já bych doporučil jižní Sardinii . Pro informaci a zajímavosti stačí napsat na stránku www.facebook.com/italienadlani .
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 4 lety
Sally
před 4 lety
My na jihu Sardinie nebyli, ale projeli jsme ji od Bosy až po Olbii a zpět do Alghera. byla tam kouzelná místa a nádherné a čisté písčité pláže.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 lety
DanaDianaNoymi
před 4 lety
@Cervik ~ to je super nápad pokud nás tam oni pustí a děkuji za radu
Mia07
věrná členka věrná členka /
Mia07
věrná členka věrná členka / před 4 lety
Mia07
před 4 lety
Já léto vypustím a dám až listopad nebo prosinec SAE . Když to tedy půjde. Léto bude v ČR. Lipno nebo Šumava
Ján
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Ján
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Ján
před 4 lety
Este vyse 70 dni - takmer dva a pol mesiaca do dovolenky a preto si myslim, ze dovtedy sa strasne vela veci utrasie a menej prijemne povinnosti pominu. Pocestujem autom do Grecka a verim, ze tranzitne krajiny budu OK a povinne testy ci karanteny budu minulostou
Mirka24
stálá členka stálá členka /
Mirka24
stálá členka stálá členka / před 4 lety
Mirka24
před 4 lety
@Ján ~ máte pravdu, situace se mění každou chvíli a v létě může být všechno jinak. Věřme, že k lepšímu. Jen s těmi testy se obávám, že budou některými státy požadovány ještě hodně dlouho. Lidé si je musí zaplatit, tudíž se z toho stal výnosný "business" a toho se jen tak nevzdají.
Ján
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Ján
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Ján
před 4 lety
@Mirka24 ~ podla vyjadreni, napriklad greckeho ministra zahranicnych veci, by obcania krajin EU a hlavne tych krajin, kde maju pandemiu pod kontrolou a kde patri aj SK a CZ neboli podrobovani testom ani povinnosti karanteny
lidas
věrná členka věrná členka /
lidas
věrná členka věrná členka / před 4 lety
lidas
před 4 lety
Mám na Rhodos za 87 dni tak doufám že se uskuteční.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 lety
DanaDianaNoymi
před 4 lety
@Mirka24 ~ Přesně tak .Zatím vyčkávám situace se stále mění
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 4 lety
Sally
před 4 lety
@DanaDianaNoymi ~
vyčkávám. Měli jsme odjíždět 17. června do Izoly. Prvně mi v pondělí Čedok oznámil že můj hotel ještě nebude otevřený a nabídly mi jiný 4*. Jenomže po lustraci jsem zjistil, že ten nabídnutý nebere psy
Tak mi dnes napsali, že můj hotel by mohl otevírat 19. června. Tak jsem jim odpověděl že změnu termínu akceptuji a uvidím jak to dopadne.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 lety
DanaDianaNoymi
před 4 lety
@Sally ~ držím pěsti.🤗🤗🤗
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 4 lety
Sally
před 4 lety
@DanaDianaNoymi ~
no stále čekám. Nelze nic plánovat . Ale doufám, že odjedeme
lidas
věrná členka věrná členka /
lidas
věrná členka věrná členka / před 4 lety
lidas
před 4 lety
@DanaDianaNoymi ~ Já bych jela ale mám to komplikované.Sice až 14.8. ale přes Polskou cestovku i když objednáno u nás
což je nejisté ale ještě vyčkávám mám čas stornovat do konce června tak budu doufám že otevřou hranice a do Řecko nás pustí.
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
anonym
před 4 lety
Ráda bych někam jela v létě ,ale mám ztrach ,že mně nepustí do letadla ,že budu mít teplotu. Jelikož mně letaní nedělá dobře a před od letem mně taky zle. Vyčkám si až bude klid
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 lety
DanaDianaNoymi
před 4 lety
@anonym ~ tak to vám nezávidím, ale jak tak koukám zatím nic moc z leteckých zájezdů
lidas
věrná členka věrná členka /
lidas
věrná členka věrná členka / před 4 lety
lidas
před 4 lety
@DanaDianaNoymi ~ Dnes jsem se informovala na mou dovolenou.Jelikož to mám přes Polskou cestovku bylo mi dnes řečeno že termín 14.8 platí tak doufám že budou otevřené hranice s Polskem
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 lety
DanaDianaNoymi
před 4 lety
@lidas ~ tak to je super , moc přeji
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 lety
DanaDianaNoymi
před 4 lety
Včera jsem měla velkou radost otevřou Egypt , ten miluji leč chvíli počkám jak se vše vyvrbí .
Wincenzzo
stálý člen stálý člen /
Wincenzzo
stálý člen stálý člen / před 4 lety
Wincenzzo
před 4 lety
Do Egypta poletime v zari, do provereneho MarsaAlam... zadne problemy neocekavam, v hotelech tam je urcite Pro turisty vse vzorne pripravene, o Tom jsem pevne presvedceny..... a uz se tam jako vzdy predtim moc tesim, je to fantasticka oblast Pro krasnou dovolenou🏝️🏝️🏝️🐠🐬🦈
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 lety
DanaDianaNoymi
před 4 lety
@Wincenzzo ~ Ano je leč bohužel Egypt v současné době nepatří do bezpečných států,situace se zhoršila

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů