Řecko od 2 689 Kč
Zobrazit zájezdy

Myslíte, že se zdraží letošní dovolená?

Vloženo: 21. května 2020
Poslední příspěvek: 17. června 2020
věrná členka věrná členka /
lidas
věrná členka věrná členka / před 4 lety
lidas
Myslíte, že se zdraží letošní dovolená když máme danou cenu od listopadu minulého roku?

Odpovědi 6 odpovědí

DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 lety
DanaDianaNoymi
před 4 lety
Podle mne budou levnější hoteliéři se budou snažit aby prodali pokoje
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 4 lety
Sally
před 4 lety
@lidas ~
No s tím zlevňováním to asi nebude tak slavné. Nám zdražil hotel ve Slovinsku z 20.500,- Kč na 33.000,- Kč - 8 nocí pro dva s PP a to bez dopravy.
Nashle
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 lety
DanaDianaNoymi
před 4 lety
@Sally ~ to je hrozné takto zdražit hotel, bohužel i hotely v Řecku jsou dražší
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 4 lety
Sally
před 4 lety
@DanaDianaNoymi ~ taky jsem to kdesi četl. Že to někde vyjde až o 100% dráž. Budu postupně kontaktovat ubytování přes book v Itálii na září a pokud by byl nějaký "finanční problém", tak to raději zruším
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 lety
DanaDianaNoymi
před 4 lety
@Sally ~ Tak to Vám držím pěsti , všimla jsem si , že velmi vše zdražili , to jim lidé nebudou kupovat . Jaké je Slovinsko , především moře a pláž a fauna. Miluji palmy , proto létám do exotických krajů .Děkuji za odpověď . Dana
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 4 lety
Sally
před 4 lety
@DanaDianaNoymi ~ včera jsem byl na CK (bezplatné storno a vydali mi dva poukazy s platností do konce příštího roku, dokonce na vyšší částku než jsem zaplatil) vybrat nějaký náhradní pobyt, tak jsme vybrali prodloužený víkend v Zalakarosi. Tam jsem byl naposledy v roce 1985 a v Balatonu jsem se ještě nikdy nekoupal, takže se trošku podívat tam po tom okolí.
No a při té příležitosti jsem se zeptal na to zdražování a bylo mi řečeno, že sami byli překvapeni a na mou odpověď, že to nikdo kupovat nebude, tak mi odpověděl, že SLO je už z větší míry vykoupené. Buď ty lidi neumijó počítat nebo nevím. Protože taky říkal, (a to vím) že srovnatelné hotely (hvězdy, jídlo apod. ) v Chorvatsku, Řecku a Turecku jsou nejdražší v Chorvatsku (vlastní doprava) a za stejnou cenu je Řecko (letecky) a nejlevnější je Turecko.
Takže místo aby si turisty hýčkali a byli rádi za jejich peníze, tak rychle nahrabat ztráty zpět

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů