Nejlevnější tropická destinace?

Vloženo: 31. července 2017
Poslední příspěvek: 20. listopadu 2017
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 7 lety
anonym
Ahoj, zajímaly by mě vaše zkušenosti s cenami v tropických destinacích - kde je nejlevnější? Často vidím levné letenky, ale pak zjistím, že je v zemi draho. Vím, že obecně v jižní Asii je celkem levno, ale nemáte i jiné tipy? Díky Honza

Odpovědi 10 odpovědí

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 7 lety
anonym
před 7 lety
Ahoj, já ti teda moc nepomůžu, protože z tropických destinací jsem navštívila právě jen jih Asie, ale u Srí lanky a Vietnamu mohu potvrdit, že tam je fakt levno. Za celou dovolenou jsme v obou případech (14 - 16 dní) dali kolem 20 000 se vším všudy od letenek z Prahy a víz přes ubytování až po stravování v restauracích a nakupování dárků do ČR.
Mikuláš
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Mikuláš
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 7 lety
Mikuláš
před 7 lety
Thajsko také nebude extra drahé...
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 7 lety
anonym
před 7 lety
Díky, to je právě pořád ten jih Asie, tam už to mám celkem prokouknuté. Nemáte zkušenosti s Afrikou, nebo Jižní či Střední Amerikou?

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 7 lety
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 7 lety
DanaDianaNoymi
před 7 lety
Je tam nádherně a levně,doporučuji Exim tour , létá jako jediný přímý let bez přestupu
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 7 lety
anonym
před 7 lety
Dominikánská republika je hodně oblíbená. Letenky přes zimu seženete v akci kolem 10000 Korun, s trochou štěstí i levnějc. Ceny nejsou nijak hrozné ani úplně levné, ale určitě tam není draho. Nebo sestřenice byla vloni v Mexiku a taky si to moc chválili a letenky na Cancún někde z Německa měli za asi 9000 Korun.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Tak extrémně levno je např v Keni a Tanzánii. Tedy za předpokladu, že budeš chtít žít jako místní vyšší vrstva. V luxusní restauraci jsme platili asi tolik, jako u nás na vesnici. Nízké ceny se týkají i dopravy atd. Např. ubytko v centru Nairobi v hotelu se sídaní cca 10 dolarů. Pokud ale budeš chtít navštívit nějaké turistické atrakce jako safari a národní parky, tak je to zase naopak hodně drahé,
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Napadá mě jich spousta ale jsou to většinou země, kde je to trochu o hubu. Ta J / JV Asie má výhodu, že je levná, je tam poměrně bezpečno a často jsou akce na letenky. Zkoušel si třeba Filipíny nebo Bali?
Třeba v Africe je cenová hladine ve většině zemí taky nízká, ale už trochu pokulhávají letenky. Dají se ale také ulovit za slušnou cenu. Horší to je s bezpečností, když nechceš být jenom v hotelu a trochu cestovat. Ta Tanzanie asi není špatná, i Keňa se začíná rozmáhat, Senegal... Pokud vůbec nevíš, kam je rozumné jezdit a kam ne, pro prvotní předvýběr doporučuju Mapu rizik pro cestovatele : www.travelriskmap.com/#…A asi třetí logickou variantou je střední nebo sever jižní Ameriky, kde není úplně superlevno, ale také dobré ceny i pro nás. Hit je Dominikána, a docela Yucatán v Mexiku, Kuba, ... ale Asie je Asie. Určitě tam máš stále co objevovat, tak být tebou jen vyrazim na jiné místo, kde jsem ještě nebyl.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Ahoj, já můžu přidat zkušenost ohledně Mexika. Ve zkratce levněji než u nás to rozhodně, ale na JV Asii nemá ani náhodou. Jsou věci mnohem levněší jso věci cca stejně drahé. U komodit pro běžného turistu bych odhadoval cca o 1/3 levněji než u nás.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
kdybys chtěl i takovou pseudoexotiku a nevadil ti organizovaný zájez přes ck, tak co sleduju, dají se ulovit výborně Kapvedry a ten Senegal, co píše cugan......v Senegalu mě mile křekvapila příroda a zvířata.....a pozor na Dakar, tam teda moc levno není.....

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů