Objednáváte už někdo dovolenou na podzim?

Vloženo: 16. května 2020
Poslední příspěvek: 27. října 2020
stálý člen stálý člen /
Mirdax
stálý člen stálý člen / před 4 lety
Mirdax
Objednáváte už někdo dovolenou na podzim nebo čekáte druhou podzimní vlnu koronaviru? Chtěli bychom opět někdy říjen - listopad na Boa Vistu (Iberostar), jak to máte vy ostatní? Mimochodem včera Eximtours vystavil již zimní termíny od listopadu až do jara 2021 a docela ty ceny napálili.

Odpovědi 20 odpovědí

Mia07
věrná členka věrná členka /
Mia07
věrná členka věrná členka / před 4 lety
Mia07
před 4 lety
Půjdu objednat na listopad příští týden. Věřím, že už bude klid.
Arielka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Arielka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Arielka
před 4 lety
Ahoj, určitě ano. Objednali jsme cestu na Bali na celý listopad 2020. Věříme, že odletíme a užijeme si super relax.
Skrytý autor
Skrytý autor
před 4 lety
Skrytý autor
před 4 lety
Tento příspěvek byl skrytý administrátorem, protože porušoval pravidla webu.
Mia07
věrná členka věrná členka /
Mia07
věrná členka věrná členka / před 4 lety
Mia07
před 4 lety
Tak co risknul to někdo a objednal na podzim něco ?
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 4 lety
Sally
před 4 lety
Máme zatím asi na 6 dní Zalakaros a po návratu dom se přesuneme do Chocholówa asi na 4 dny. Bez CK
Mirka24
stálá členka stálá členka /
Mirka24
stálá členka stálá členka / před 4 lety
Mirka24
před 4 lety
Mám vyhlédnutý poznávací zájezd koncem října na Maltu, ale pořád vyčkávám, jak se situace vyvine. Podmínky vstupu na Maltu jsou pro nás "zatím" příznivé, ale za dva měsíce to může být jinak. Takže to nechávám až na poslední chvíli.
Mirka24
stálá členka stálá členka /
Mirka24
stálá členka stálá členka / před 4 lety
Mirka24
před 4 lety
Tak Malta už nás Čechy taky šoupla na "černou listinu", od 28.8. požadují potvrzený test nebo nástup do karantény
timesofmalta.com/articles…
Mia07
věrná členka věrná členka /
Mia07
věrná členka věrná členka / před 4 lety
Mia07
před 4 lety
Nám letecká společnost zrušila let tak hledá cestovka náhradní. Jak tohle dopadne ?
Milas
legenda legenda /
Milas
legenda legenda / před 4 lety
Milas
před 4 lety
Chteli jsme jen do Madarska na termaly, ale moc to nevidim.
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 4 lety
Sally
před 4 lety
@Milas ~ takže Maďarsko v září padá. Čekám do pondělka, jestli se něco změní, jinak ruším ubytování v Zalakarosi a uvidíme co bude v říjnu. Září je mínusové Tak doufám, že to ještě zavřou Poláci a máme po dovolené úplně (obojí termály)
Milas
legenda legenda /
Milas
legenda legenda / před 4 lety
Milas
před 4 lety
@Sally ~ taky cekame na rijen, ale uz moc nedoufam..
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 4 lety
Sally
před 4 lety
@Milas ~ včera mi napsali z hotelu, že zákaz vstupu cizincům a že tedy buď mám ubytování zrušit nebo přebukovat. Tak, i když jsem nemusel, jsem jim napsal omluvný email, a ubytování na bookingu zrušil. Objednal jsem si jiné na říjen. Tak snat ta hysterie pomine
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 lety
DanaDianaNoymi
před 4 lety
@Mirdax ~ Raději ne situace se mění denně.
Donna16
nový člen nový člen /
Donna16
nový člen nový člen / před 4 lety
Donna16
před 4 lety
@Mirdax ~ Při těch zmatcích, které u nás panují, rozhodně čekám. Smarti v konkurzu a létají díky moratoriu, tzn. do zemí, kde zřejmě mají na palivo a poplatky složené zálohy... Neustále nějaké změny, které vedou ke dalším zmatkům a navíc k tomu, že země vstupy občanů žijících v ČR různě omezují....No, pokud vím, tak Kapverdy a Senegal jsou zrušeny do konce letní sezony, tzn. do konce října. Co bude od listopadu, ví jen Bůh.
Mirdax
stálý člen stálý člen /
Mirdax
stálý člen stálý člen / před 4 lety
Mirdax
před 4 lety
@Donna16 ~ Tak jasně, hlídám termíny a logicky je stále vše neobsazené, to je pro mne důležité, tím pádem nemá smysl něco na slepo objednávat. Stále doufám, že zimní Kapverdy dopadnou, ale co je skoro jisté, že jedině s negativním testem, jen blázen si za chvíli pustí Čechy bez testu do své země, když to vidím, jak to u nás roste.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 lety
DanaDianaNoymi
před 4 lety
Úpřimně je to předčasné více se uzavírají hranice
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 4 lety
Sally
před 4 lety
@DanaDianaNoymi ~ tak zatím z nejbližších je možné Polsko a Rakousko (zatím) a zbytek je mi celkem jedno. Tam kam bych chtěl stejně nemůžu. Letošek byl pro nás ve znamení prodloužených víkendů. Tak snad ta hysterie příští rok opadne a budeme moct cestovat dle svých požadavků a přání
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 lety
DanaDianaNoymi
před 4 lety
Vzhledem k situaci bych si nedovolila kamkoli odletět.Vyhnu se tak potížím se storno zájezdu
Ninahor
nový člen nový člen /
Ninahor
nový člen nový člen / před 3 lety
Ninahor
před 3 lety
To ano. V této situaci nic moc Myslim, že teď max. Česko, ale třeba taková Šumava viz článek www.nadrybnikem.eu/kam…
Také krásné
AbrakaDabra
stálý člen stálý člen /
AbrakaDabra
stálý člen stálý člen / před 3 lety
AbrakaDabra
před 3 lety
@Ninahor ~ Jakože na Šumavu pod stan nebo jak? Ubytovací zařízení mají zákaz fungovat pro rekreační účely ne? A myslím, že ještě dlouho mít budou..

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů