Chorvatsko od 615 Kč
Zobrazit zájezdy

Spolujízda do Chorvatska

Vloženo: 14. září 2020
Poslední příspěvek: 21. června 2021
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Peta75
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Peta75
Ahoj,
v příštích dnech se vypravím autem do Chorvatska - Zivogocse, Drvenik, nebo proste jižnější oblast. Beru malého psa yorkshira a ráda přiberu spolujezdce/spolujezdkyni, který se vystřídá při řízení. Ubytování výběr na místě, program koupání a opalování .
Petra

Odpovědi 7 odpovědí

Mireks
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Mireks
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Mireks
před 4 lety
@Peta75 ~ prosím kdy přesně máte v plánu odjezd a na jak dlouho? Mirek
Mireks
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Mireks
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Mireks
před 4 lety
@Peta75 ~ Můžete mi neveřejně napsat na [Skrytý e-mail - kontaktujte soukromou zprávou na detailu uživatele]
Gustavo-Woltmann
nový člen nový člen /
Gustavo-Woltmann
nový člen nový člen / před 4 lety
Gustavo-Woltmann
před 4 lety
Slyšel jsem od kamarádů, že se dá nově do Chorvatska jezdit za super cenu a pohodlně vlakem. Z vlastní zkušenosti si tento styl dopravy hodně vychvalovali, takže kdyby Vám nevyšel tento plán, vlaky jezdí pořád .
Gustavo Woltmann
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
před 3 lety
@Peta75 ~ Hezký den , jen se chci zeptat jak to máte se spaním , vracela jsem se koncem září s Drveniku a vše se již zavřelo, není otevřena ani restaurace , nic ,obchod jen jeden na potraviny a chladno
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
anonym
před 3 lety
@DanaDianaNoymi ~
Dobry den, děkuji za zprávu, já měla jet v září ale nejela. Nyní mám zprávy, že na Makarské je ještě sluníčko a 19 stupňů, tak možná vyrazím na turistiku. Pronájem bydlení přes Airbnb.
Nebo máte nějaké vyzkoušené ubytování? Děkuji a pěkný den, Petra
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
před 3 lety
@anonym ~ Hezký den Petro, já byla ubytovaná v hotelu ale všechny na Drveniku končili.Poslední týden v září se nedala ani koupit zmrzlina, oblečení , suvenýry, pekárny vše zavřeno , to samé i na Drveniku 2. Moře už začínalo být chladné . Drvenik je nádherný , ale nyní pustý . Já osobně miluji teplo, plavání , výlety , záleží za čím tam jedete. Ale už to na zaplavání není . Určitě za rok pojedu znova, je báječný , nádherný Drvenik , první týden super , druhý týden už se ochladilo, vše zavřelo .
Lenka123
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Lenka123
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Lenka123
před 3 lety
Dobrý den jede někdo tento týden do Chorvatska ?nejlépe Krk nebo Rijeka diky

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů