Varování

Vloženo: 17. srpna 2020
Poslední příspěvek: 5. ledna 2021
stálý člen stálý člen /
Johanes
stálý člen stálý člen / před 4 lety
Johanes
Prosím o opatrné kontaktování Airbnb, protože nabízí imaginární - neexistující ubytovatele. Mě se to stalo na Maltě kde jsem nenašel ubytovatelku Cindy ani za pomoci informačního střediska ani za pomoci tamější policije. Na upozornění Airbnb mě ubezpečili, že to přešetří a dají mě vědět. Dodnes mě nekontaktovali a ani peníze nevrátili.

Odpovědi 5 odpovědí

Gustavo-Woltmann
nový člen nový člen /
Gustavo-Woltmann
nový člen nový člen / před 4 lety
Gustavo-Woltmann
před 4 lety
Bohužel se musím přidat a na Airnb si trochu postěžovat.. Když jsme si domluvili ubytování ve Vídni, podle fotek bylo velmi pěkné, příjemné, ovšem po příjezdu to bylo jedno zklamání za druhým.. koupelna nebyla zrovna moc čistá, postele se propadávaly a voda tekla špatně. Od té doby Airnb moc nedůvěřuji.
Gustavo Woltmann
Johanes
stálý člen stálý člen /
Johanes
stálý člen stálý člen / před 4 lety
Johanes
před 4 lety
@Gustavo-Woltmann ~ zdaleka nejste jediní co tahle společnost podvedla mě dodnes dluží peníze za ubytování
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
před 3 lety
Bohužel i mne .Udělali jste dobře, že jste to dali na vědomí
Ovča
věrný člen věrný člen /
Ovča
věrný člen věrný člen / před 3 lety
Ovča
před 3 lety
On je Air bnb levný? Mě přijde, že je dražší než hotel.
Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 3 lety
Arne1
před 3 lety
Mně se AirBnB moc nelíbí. Je to takové nesrozumitelné ohledně storna objednávky. A cenově mi to vychází podobně jako Booking.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů