Parťačka 50+

Vloženo: 25. října 2018
Poslední příspěvek: 28. února 2021
nová členka nová členka /
Ája
nová členka nová členka / před 6 lety
Ája
Ahoj, hledám parťačku na cestování - advent, lázně, moře, poznávačky. Jsem nekonfliktní, přizpůsobivá, věk 52, kuřačka z Liberecka, která miluje dobrodružství a legraci. Začala bych nějakým adventním zájezdem, ale pokud budeš mít jiný nápad, tak sem s ním .

Odpovědi 25 odpovědí

DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 lety
DanaDianaNoymi
před 4 lety
@Jitkaa ~ prosím napište mi do zprávy po Wietnamu toužím odřekli mi ho na jaře kvůli Covidu.Dana
Evelínka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Evelínka
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Evelínka
před 3 lety
@Ája ~ Ahoj cestovatelko. čtu tvůj inzerát a to je přesně co jsem hledala. Já jsem 55 kuřačka a pohodářka. Mám ted zamluvený zájezd v březnu na Kubu. Koukala jsem na něj už několik let. Vždy byl tak za 55 tis. Ted ho zlevnily na 35 tis. Ptám se rovnou - jela by jsi se mnou????
Eva Pejchalová, Jihlava, mob. 725154885
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
před 3 lety
@Evelínka ~ též toužím po Kubě zacatkem příštího roku Vadí mi ty velké příplatky za neobsazené lůžko. Jak prosím a od koho to máte zamluvené.Napiste zprávu
Zija
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Zija
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Zija
před 3 lety
@Ája ~ Ahoj hledám spíše do budoucna partačku na cestování po Česku tak se budu těšit Jana
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
před 3 lety
@Zija ~ odkud jsi prosím?Já že SVČ kraje.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů