Povinné očkování Covid a cestování

Vloženo: 28. prosince 2020
Poslední příspěvek: 20. ledna 2021
nový člen nový člen /
Adlerka
nový člen nový člen / před 3 lety
Adlerka
Ahoj, zajímá mě názor ostatních cestovatelů na očkování. Médii už proběhla informace o tom, že by se do některých zemí bez očkování třeba ani nedalo vycestovat. A že je to jediný způsob jak zase svobodně cestovat. Necháte se naočkovat?

Odpovědi 5 odpovědí

Mirdax
stálý člen stálý člen /
Mirdax
stálý člen stálý člen / před 3 lety
Mirdax
před 3 lety
@Adlerka ~ Já určitě nechám, ale až na to očkování budou vystavovat doklad, který budou ve světě akceptovat a na základě toho bude možnost volně cestovat. Ideální by byl záznam v mezinárodním očkovacím průkazu, stejně, jak je tam např. očkování proti žluté zimnici.
Mirka24
stálá členka stálá členka /
Mirka24
stálá členka stálá členka / před 3 lety
Mirka24
před 3 lety
@Mirdax ~ přesně tak, moje řeč.
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 3 lety
Sally
před 3 lety
Pokud mi (nám) nic jiného nezbude tak ano, jinak NE
Ovča
věrný člen věrný člen /
Ovča
věrný člen věrný člen / před 3 lety
Ovča
před 3 lety
Já si myslím, že je to opravdu jediná cesta zpět k normálnímu životu. Ještě by bylo dobré, kdyby i jiné země šly cestou Islandu, který již na své území bez testů i karantény pouští turisty, kteří již covid prodělali.
Mia07
věrná členka věrná členka /
Mia07
věrná členka věrná členka / před 3 lety
Mia07
před 3 lety
Očkovaná jsem první dávkou, mezinárodní očkovací průkaz je možné vystavit po druhé dávce. Myslím za 150 nebo 250 Kč. To nevím jistě Nechám si ho vystavit a budu čekat kam se bude moci vyrazit. A tradá

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů