Česká republika od 675 Kč
Zobrazit zájezdy

Jak cestovat do prahy

Vloženo: 5. března 2021
Poslední příspěvek: 13. března 2021
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Kymlam
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Kymlam
Mam takový dotaz jak probíhá cesta do Prahy dekuji za odpověď

Odpovědi 6 odpovědí

DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
před 3 lety
Autem jsem dojela a žádná kontrola od Mostu až po Prahy.Ani hlídka.
Mirdax
stálý člen stálý člen /
Mirdax
stálý člen stálý člen / před 3 lety
Mirdax
před 3 lety
Pokud letíte na dovolenou, normálně se policii prokážete nějakým dokladem (voucher, letenka, smlouva), že odlétáte z Prahy, vztahuje se na to vyjímka.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
před 3 lety
@Mirdax ~ ano přesně tak ,já dostala pracovní povolení a na lety stačí jen prohlášení a letenka
Mráček
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Mráček
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 3 lety
Mráček
před 3 lety
@Kymlam ~ Záleží na tom, prič tam potřebujete jet. Třeba k doktorovi se prokážete nebo služební cesta, práce....
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
před 3 lety
@Mráček ~ ano já dostala pracovní povolení na příští víkend ,přítel jako doprovod jej potřebuji zatím nevím jak to napsat ale jet se mnou musí ,poradí mi někdo ? Mám totiž ZTP a tak nevím jestli bych mohla na čestné prohlášení dát doprovod.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
před 3 lety
@Mráček ~ ano já dostala pracovní povolení na příští víkend ,přítel jako doprovod jej potřebuji zatím nevím jak to napsat ale jet se mnou musí ,poradí mi někdo ? Mám totiž ZTP a tak nevím jestli bych mohla na čestné prohlášení dát doprovod.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů