Řecko od 2 479 Kč
Zobrazit zájezdy

Hledám spolucestující

Vloženo: 12. května 2021
Poslední příspěvek: 1. června 2021
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Roberto
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Roberto
Zdravím, hledám zde parťačku na pohodovou dvoutýdenní, nebo týdenní dovolenou u moře v Chorvatsku, Řecku, nebo Španělsku (odjezd nejlépe poslední týden v červnu) destinace na domluvě ... Jmenuji se Robert jsem z Prahy a je mi 42 let - miluju dovolenou u moře a nemám letos s kým vycestovat. Jsem komunikativní a otevřený zábavě (pracujicí, sympatický, SŠ). Našel bych zde někoho podobného cca do 49let věku? Krom relaxu u moře a na pláži se rád kdykoli pobavím např. v restauraci či u sportu... Nebráním se klidně případně i bližšímu seznámení . Děkuji za případnou odezvu a budu se těšit!! Kontakt prosím na tel. 607508408

Odpovědi 4 odpovědi

DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
před 3 lety
@Roberto ~ odlétám sama v srpnu na Djerbu ,nechceš se přidat ?
Opavan
stálý člen stálý člen /
Opavan
stálý člen stálý člen / před 3 lety
Opavan
před 3 lety
Muž 67 let (nekuřák, VŠ, očkovaný proti covidu) hledám muže x ženu jako spolucestujícího (nechci platit příplatek za single pokoj) v září či zač. října do Arménie + Gruzie. Cca 9 dní, s Čedok či Neckermann nebo jinou CK (navrhněte). Cena je cca 35 tis. Také hledám i jinam = Skotsko ap., Itálie atd. Vše poznávačky. Vyjíždím několikrát ročně. Více info v profilu, děkuji,Jiří
Vejka
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Vejka
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 3 lety
Vejka
před 3 lety
@Roberto ~ Zdravím Vás, plánuji jet letos do Chorvatska vlakem na zhruba 10 dní, hledám spolucestovatele přibližně mému věku, mně je 35let.
Jsem z Brna, bez závazků. Termín cerven/červenec.
Veronika
Roberto
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Roberto
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Roberto
před 3 lety
@DanaDianaNoymi ~ Zdravim, no a kdy na Djerbu chcete? Muzeme si napsat pres WhatsApp? Me c. je 607508408. Pekny pohodovy den. Robert

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů