hledám dlouhodobou spolucestující na poznávací zájezdy

Vloženo: 21. června 2018
Poslední příspěvek: 27. listopadu 2021
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
Dobrý den.
Hledám spolucestující na cesty za poznáním. Celý svět, dle domluvy. Je mi 54 jsem kuřačka. Jsem z Jihlavy. Auto na svoz na letiště mám. Ráda bych měla prima kamarádu na cesty. Nutno,aby byla finančně solventní. Prosím o odpovědi. Eva

Odpovědi 103 odpovědí

Opavan
stálý člen stálý člen /
Opavan
stálý člen stálý člen / před 4 lety
Opavan
před 4 lety
@VěraSv ~ Dobrý den Věro Sv... V Číně a Tibetu jsem byl v 10/2018. Letos v 3/ či 4/2020 bych rád jel do Indie (Rádžastán) případně i jinam... Chtěla byste? Pokud chcete, napište, Jiří
Noe
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Noe
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Noe
před 4 lety
Dobrý den, rada by som tu našla spolucestujucich na rozne poznavacie a relax pobyty narp. k Atlantiku a pod. Alebo na take kratsie vikendove.
je mi 31
anonym
stálý člen stálý člen /
anonym
stálý člen stálý člen / před 4 lety
anonym
před 4 lety
@anonym ~2020 RÁDA BYCH VYRAZILA NA POBYT.
Hledám pohodové,usměvavé spoluvýletníka či spoluvýletnici -kteří mají rádi humor a vtip,klid a pohodu-pohyb v přírodě či cestováni po světě
Je moc fajne a moc dobře -když je dobrá náladička,lidé si rozumí a baví je dělat spolu co je napadne a mají všichni z toho radost a dobrý pocit
Cestovala jsem i pracovala v cizině.
Ráda odpovím na Váš e-mail.
Opavan
stálý člen stálý člen /
Opavan
stálý člen stálý člen / před 4 lety
Opavan
před 4 lety
@anonym ~ Dobrý den, také hledám parťáka/parťačku na výlety i cesty blízké i vzdálené... Věřím, že najdu. Na mém "nicku" jsou základní info o mně. Pokud chcete, napište ...
@anonym ~
Džulinka
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Džulinka
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 4 lety
Džulinka
před 4 lety
@anonym ~ Dobrý den,
jsem z Prahy, nekonfliktní a taktéž hledám spolucestující. Jsem ve Vašem veku, společenská a moc ráda cestuji. Právě kvůli příplatkům hledám někoho, kdo by se mnou poznával svět.
S přátelským
Lenka
božole
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
božole
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
božole
před 3 lety
@aAhoj Evi , taky hledám někoho na cestování, ráda bych na Bali kdykoliv , je mi 57 / jsem z Frýdku-Místku/ a myslím si, že jsem bezproblémový člověk, nově nekuřák, ale kuřák mi nevadí . Pro kontakt mail [Skrytý e-mail - kontaktujte soukromou zprávou na detailu uživatele], nevím jestli je nabídka ještě aktuálni.~
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
před 3 lety
@kp ~ ahoj já letím nyní v květnu do Egypta ale podzim proč ne .Prodám se ,jen ne pouhých 8 dní to je málo
Hanicka1
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Hanicka1
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Hanicka1
před 3 lety
@anonym ~
Opavan
stálý člen stálý člen /
Opavan
stálý člen stálý člen / před 3 lety
Opavan
před 3 lety
@anonym ~
Muž 67 let (nekuřák, VŠ, očkovaný proti covidu) hledám muže x ženu jako spolucestujícího (nechci platit příplatek za single pokoj) v září či zač. října do Arménie + Gruzie. Cca 9 dní, s Čedok či Neckermann nebo jinou CK (navrhněte). Cena je cca 35 tis. Také hledám i jinam = Skotsko ap., Itálie atd. Vše poznávačky. Vyjíždím několikrát ročně. Více info v profilu, děkuji,Jiří
Opavan
stálý člen stálý člen /
Opavan
stálý člen stálý člen / před 3 lety
Opavan
před 3 lety
@anonym ~
Muž 67 let (nekuřák, VŠ, očkovaný proti covidu) hledám muže x ženu jako spolucestujícího (nechci platit příplatek za single pokoj) v září či zač. října do Arménie + Gruzie. Cca 9 dní, s Čedok či Neckermann nebo jinou CK (navrhněte). Cena je cca 35 tis. Také hledám i jinam = Skotsko ap., Itálie atd. Vše poznávačky. Vyjíždím několikrát ročně. Více info v profilu, děkuji,Jiří
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
anonym
před 3 lety
Ahoj Evo, mám stejný problém někoho najít na cesty. Ráda bych jela v srpnu do Skotska, kamarádky jedou jinam s manželem, jedna jede se mnou do Španělska a potom už nemůže. Jsem finančně nezávislá.......Iva
Miruš
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Miruš
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 3 lety
Miruš
před 3 lety
Dobrý den, hledám spolucestující pro kamarádku 56 let na poznávací zájezd do Itálie - Řím, Vatikán, Vesuv, Pompeje 15.10 - 20. 10.Neměla by jste zájem?
Miruš
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Miruš
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 3 lety
Miruš
před 3 lety
tel 605443137
Miruš
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Miruš
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 3 lety
Miruš
před 3 lety
@Džulinka ~ Dobrý den, hledám spolucestující pro kamarádku 56 let na poznávací zájezd do Itálie - Řím, Vatikán, Vesuv, Pompeje 15.10 - 20. 10.Neměla by jste zájem? Tel. 605443137
Jarkam
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Jarkam
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 3 lety
Jarkam
před 3 lety
Jarkam - uvažuji o poznávačce Kostariky od CK Rajbas v období cca 18.12. až 3.1.21
Nepřidáte se? Jarka
Náš
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Náš
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Náš
před 3 lety
Ahoj ještě hledáš spolucestující na poznávací zájezdy?
Jarkam
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Jarkam
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 3 lety
Jarkam
před 3 lety
@Džulinka ~
dobrý den
sháním též někoho na spolucestování po světě, jestli máte zájem, zavolejte na 724170604
Jsem z Prahy.
Jarkam
Opavan
stálý člen stálý člen /
Opavan
stálý člen stálý člen / před 3 lety
Opavan
před 3 lety
@anonym ~ Dobrý den/ahoj,
přečtěte si můj profil... pokud vyhovuje a máte zájem, dejte vědět
Jiří
Milošš
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Milošš
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 2 lety
Milošš
před 2 lety
@anonym ~ Ahoj, v lednu vyrážím do Jižní Ameriky do Kostariky, měla by jsi zájem?
Milošš
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Milošš
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 2 lety
Milošš
před 2 lety
@anonym ~ Ahoj, v lednu vyrážím do Jižní Ameriky do Kostariky, měla by jsi zájem?

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů