Spolucestující 55+ po Evropě

Vloženo: 4. ledna 2019
Poslední příspěvek: 31. prosince 2022
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
doris
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 5 lety
doris
Ahoj, hledám spolucestující ženu na pozn.zájezdy po Evropě busem, letecky. Je mi 61 let, vdaná.
Bohužel nikdo z rodiny už nechce jezdit. Najde se bezva parťačka pro poznávání nových zajímavých míst?
Budu se těšit na odpovědi.

Odpovědi 178 odpovědí

Světobežnice
nový člen nový člen /
Světobežnice
nový člen nový člen / před 3 lety
Světobežnice
před 3 lety
@Opavan ~
Dobrý den, ne já cestuji bez CK!! Zatím jsme "2" ženského pohlaví a plán cesty zpracovávám já. Jarmila
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
anonym
před 3 lety
@doris ~ dobrý den mám zájem s vámi jet na dovču je mi 63 jsem z Karviné
spolucestujici
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
spolucestujici
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
spolucestujici
před 3 lety
@anonym ~ ráda se přidám na nějaký poznávací zájezd.
Cavtat
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Cavtat
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Cavtat
před 3 lety
Chete hodiiti v Dubrovnik 2021 apartman zdarma pro leto 2021. Krasni apartman 300m v nuda plazi WiFi balcony wc kitchen vse 0 penezi pro leto Dubrovnik Chorvatsko
Opavan
stálý člen stálý člen /
Opavan
stálý člen stálý člen / před 3 lety
Opavan
před 3 lety
@Laada ~
Dobrý den, Lado, na rozdíl ode mne ve vašem profilu jsem se nic nedozvěděl, ani váš @ jsem nenašel = takže odpovídám takto, veřejně.
Arménie je poněkud problém po loňské válce, lidé tam nechtějí jet, zájezdy se ruší, proto jsem si vybral jen Gruzii v září s Čedokem = dobrý program za slušné peníze. Přihlásila se sice ke mně jistá paní, ale její účast pokládám tak za 50%, protože se již 3 týdny neozvala ...
Zač červce jedu na Sicílii, rád bych viděl letos Rumunsko a Itálii... Navrhněte co Vás zajímá, třeba se domluvíme...
Příjemné dny přeji, Jiří
Opavan
stálý člen stálý člen /
Opavan
stálý člen stálý člen / před 3 lety
Opavan
před 3 lety
@Laada ~
Dobrý den, děkuji za vzkaz. Ano, zpočátku to je zde opravdu poněkud nepřehledné - ale chce to jen kratší "tréning". Nic se neděje, nemusíte se omlouvat. Po výběru všech nabídek na Arm + Gruz jsem dal přednost Čedoku, protože u něj je největší předpoklad, že v případě problémů, zrušení zájezdu atd., že (na rozdíl od menších CK) vrátí peníze. Kupodivu také mají nejlepší cenu. S ženou z Phy, která, snad, se mnou pojede jsem se přizpůsobil, protože chtěla jen Gruzii. Já bych volil = když už na Kavkaz jedu, obě země...Ale, samozřejmě, je to věc názoru s výběrem CK.
O sobě uvádím vše podstatné v profilu. Po horách či treky (zatím) nemohu = mám cca 3/4 roku nové, "železné" koleno Kolo není problém, pevně doufám, že v zimě budu lyžovat.
Jezdím tam, kde "něco" uvidím = ať již památky, přírodu, kult. zážitky. Nebráním se ani mořím
Pěkné cestování přeji!
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
anonym
před 3 lety
@doris ~ Ahojky, také hledám spolucestující a kamarádku na výlet a dovolenou. Je mi 69let , ale říkají, že vypadám mladší a rozumím si s mladšími kamarádkami.... bohužel partner je starší a děti samostatné....ráda bych si zajela, kde to neznám...pokud bude zájem, tak budu velice ráda...Zdravím moc. Majka
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
anonym
před 3 lety
@doris ~ Ahojky, také hledám spolucestující a kamarádku na výlet a dovolenou. Je mi 69let , ale říkají, že vypadám mladší a rozumím si s mladšími kamarádkami.... bohužel partner je starší a děti samostatné....ráda bych si zajela, kde to neznám...pokud bude zájem, tak budu velice ráda...Zdravím moc. Majka
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
anonym
před 3 lety
@doris ~ Ahoj jmenuji se Marcela a také hledám spolucestující .Můj chlap je líný a také se mu nechce nikam jezdit.Jsem v důchodovém věku .Samotnou mě to nebaví cestaovat.
tel.731 069317 Díky za odpověd M.
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
anonym
před 3 lety
@anonym ~ Ahoj-hledám spolucestující nacesty po evropš ,ale i jinam.Prosím ozvěte se.
tel 731069317 Děkuji Marcela T.
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
anonym
před 3 lety
@doris ~ Dobrý den také hledám k moří měla bych Řecko Kos----6.8. je to hotel na pláži mám problémy z dýchaním tak proto at vše blízko je mí 63---odlet je z Ostravy jsem z Karviné
tyvona
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
tyvona
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
tyvona
před 3 lety
@anonym ~ ráda se někam připojím. Můžeme se domluvit. [Skrytý e-mail - kontaktujte soukromou zprávou na detailu uživatele]
tyvona
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
tyvona
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
tyvona
před 3 lety
@anonym ~ ráda se přidám. [Skrytý e-mail - kontaktujte soukromou zprávou na detailu uživatele]
exotika
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
exotika
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 3 lety
exotika
před 3 lety
@doris ~ Ahoj Doris, hledám spolucestující do Alp NP Vysoké Taury - turistika podle vlastních možností, doplněno o služby spa a welness termín 27/7 - 1/8 2021 odjezd z Prahy cena 11 500.
2
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
2
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
2
před 3 lety
@doris ~ Mám zájem Eva 63 let
orient
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
orient
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
orient
před 3 lety
@anonym ~ Preji hezky den, jedu posledni tyden v cervenci 2021 do Chorvatska a Bosny na tyden, nechtela by jste jet se mnou ? Roman. Muj email - [Skrytý e-mail - kontaktujte soukromou zprávou na detailu uživatele] , muj tel. 604356716
orient
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
orient
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
orient
před 3 lety
@orient ~
@orient napsal(a):
@anonym ~ Preji hezky den, jedu posledni tyden v cervenci 2021 do Chorvatska a Bosny na tyden, nechtela by jste jet se mnou ? Roman. Muj email - [Skrytý e-mail - kontaktujte soukromou zprávou na detailu uživatele] , muj tel. 604356716
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
před 3 lety
@anonym ~ Ahoj letím do Hurghady hotel Agua Joy resort , letím sama , nechce se někdo přidat , je to krásný hotel . Pokud ano odpověď do zpráv prosím . Dana V mé galerii fotek hotel je , byla jsem nyní v květnu . Jsem let , vzhedem mnohem mladší
exotika
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
exotika
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 3 lety
exotika
před 3 lety
@orient ~
Dobrý den, už zájezd mám, ale díky.
Bobíček
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Bobíček
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Bobíček
před 3 lety
@doris ~ mám stejný problém s rodinou a ráda bych jela od 3. 9. busem do Itálie nebo Chorvatska. Jiřina

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů