Hledám zapáleného spolucestovatele!

Vloženo: 10. července 2021
Poslední příspěvek: 13. července 2021
věrný člen věrný člen /
Krungthep
věrný člen věrný člen / před 3 lety
Krungthep
Hledám nadšeného cestovatele, nejlépe z blízkého okolí Frenštátu p. R., který by chtěl se mnou sdílet čas strávený na cestách...
Cestování zbožňuju, rád poznávám, baví mě objevovat pro mně neznámé končiny, jídlo, kulturu... Rád cestuji na dobu cca 3-4 týdnů, když se zadaří, ev. i více, vždy do nějaké vybrané země, kterou se pak snažím procestovat tak, abych si o dané zemi udělal nějaký obrázek a zároveň byla cesta pestrobarevná (snažím se střídat typy navštívených míst - příroda, architektura, města, vesnice, ...). V ideálním případě strávit zhruba poslední týden někde u moře na hezké pláži...
Podrobnosti sdělím rád osobně.
Momentálně mám v širším hledáčku (s různou prioritou) Maroko, Izrael, Seychely, Japonsko, Taiwan, Čínu, Jižní Koreu, Indonésii, Jordánsko, Saudskou Arábii, Maltu, Albánii, Bosnu a Hercegovinu, Gibraltar, Kubu, ...
Rád se seznámím s někým z okolí, kdo to cítí podobně...

Odpovědi 4 odpovědi

petrvrat
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
petrvrat
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
petrvrat
před 3 lety
@Krungthep ~ Ahoj mám stejné plány.Hlavně teda na zimu a to klidně od ledna do března.Bude mi 40 let jsem z Vratimova a momentálně dělám na trati bystřička-jablůnka u vsetína.Jestli chceš zavolej a třebas se domluvíme můžem udělat pulčiny naký jiný vandr a to si myslím ,že by mohlo rozhodnout.Jen informativně abych měl za co jezdit od jara do podzimu musím pracovat ,ale to bych ti vysvětlil. tel 732 124 937 petr
jisimi
nový člen nový člen /
jisimi
nový člen nový člen / před 3 lety
jisimi
před 3 lety
@Krungthep ~ Zajímavé a lákavé jsem časově neomezen .
Můj email [Skrytý e-mail - kontaktujte soukromou zprávou na detailu uživatele]
Jirka
jisimi
nový člen nový člen /
jisimi
nový člen nový člen / před 3 lety
jisimi
před 3 lety
@petrvrat ~ Zdravím,
kdyby Vám to nevyšlo zkuste [Skrytý e-mail - kontaktujte soukromou zprávou na detailu uživatele] třeba něco vymyslíme.
J.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 3 lety
DanaDianaNoymi
před 3 lety
@jisimi ~ i já cestuji sama a plánuji Madagaskar , leč pro jednotlivce předražený a některé hotely neubytují 1 osobu . Časově jsem neomezená ,

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů