Chorvatsko od 698 Kč
Zobrazit zájezdy

Drahá dovolená v Istrii.

Vloženo: 4. září 2021
Poslední příspěvek: 10. října 2022
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Toník
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 lety
Toník
V Chorvatsku jsem nebyl asi 20 let. Počítal jsem s cenami mírně vyššími než v Česku, ale realita mne překvapila. Ubytování za slušnou cenu znamená sehnat něco kolem 1000 Kč za 2 osoby (realita je trochu vyšší cena, v lepším případě 1200 za noc). Jídlo je v restauracích až extrémně drahé. Pizza od 400 Kč, rybí speciality od800

Odpovědi 11 odpovědí

anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před rokem
anonym
před rokem
Neznam zadnou zemi v EU, kde by bylo levneji nez v CR. Priklad .... pivo v OC 15 - 8 Kc. Polsko, co v Pol. u Baltu... Ceny pobutu u stredozemnjho more byly a budou vzdy vyssi nez u nas , protoze jsou tvoreny kupni silou turistu z italie, rakouska, nemecka. I ted je tam levno zitra uz bude drahz!
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před rokem
Sally
před rokem
@anonym ~
Tak pokud mám letošní zkušenosti, tak nejdražší Chorvatsko u moře, potom bych zařadil Slovinsko, Česko, dále Slovensko, Maďarsko, Polsko Balt, Polsko Mazury. Kromě Chorvatska u moře jsme letos byli ve všech uvedených státech. Ale u chorvatského Jadranu jsme byli před rokem a stačilo
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před rokem
DanaDianaNoymi
před rokem
Ano v Chorvatsku letos zvedli moc ceny , Chorvatsko je drahé a moc . Už nikdy , jsou jiné a mnohem hezčí moře a dovolené
kompersor4
legenda legenda /
kompersor4
legenda legenda / před rokem
kompersor4
před rokem
@Toník ~ Mne Chorvatsko vyhovuje, pretoze je blizko. Ano, Istria nieje lacna po zavedeni €.
Pri tejto plazi www.google.com/maps/contrib…
v Delphine som platil v septembri 2022 za tocene pivo 6,-€ + obed 12,-€...
Dalmacia mne prisla na Pagu v juni 2022 cenovo dostupnejsia ako Istria. V lete sme si urobili okruh Balkanom www.recko.name/galerie.php?id… a mohli sme porovnat ceny.
Avsak oproti cenam trebars v Irane, su vsetky europske destinacie relativne drahe. Napriklad takyto obed v Teherane www.google.com/maps/contrib… stal menej ako 1,-€ .
Mirdax
stálý člen stálý člen /
Mirdax
stálý člen stálý člen / před rokem
Mirdax
před rokem
@kompersor4 ~ Chorvati už mají euro? Snad až od nového roku, ne?
kompersor4
legenda legenda /
kompersor4
legenda legenda / před rokem
kompersor4
před rokem
Ano, Chorvati uz maju Euro. Od septembra 2022 mozes platit v Chorvatsku €. Od noveho roku 2023 budes platit v Chorvatsku uz iba a len €. Trebars v Crnej Gore platim € od roku 2007...Inak v Irane, sa mozes citit s € ako celebrita
kompersor4
legenda legenda /
kompersor4
legenda legenda / před rokem
kompersor4
před rokem
Nam sa velmi paci v Grecku...Mozno aj preto, lebo grecky Peloponez okrem historickych pamiatok a prekrasneho mora ponula priaznivejsie ceny ako chorvatska Istria. Napriklad za 1 porciu www.google.com/maps/contrib…
Gyros & Tzatziky & Mythos som platil iba 11,-€
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před rokem
anonym
před rokem
Jednoznacne by clovek mel jezdit na dovolenou, kde se citi dobre a nevracet se tam, kde mu to nevyhovuje. Taky nikdo nikoho nenuti utracet sve penize za predrazene sluzby v restauracich. Ani mistni si nedovoli utracet v restauracich sve penize. Jestli jste si nasla nekde (to tajite) levne a krasne mista ke kuopani (hlavne ne ITA) tak jste stastny clovek a o to jde predevsim, byt spokojeny.
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před rokem
anonym
před rokem
@kompersor4 ~
Tak to jsou uz ceny skoro jako v SK. Na Popradskem plese polivka za 3,90 hlavni jidlo 9,90 - 11. Pivo nenim, ale parkovne 6 nebo 8. To se vam pak jezdi do Chorvatska.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před rokem
DanaDianaNoymi
před rokem
Ano už se platí eurem v Chorvatsku
kompersor4
legenda legenda /
kompersor4
legenda legenda / před rokem
kompersor4
před rokem
@anonym ~ Ano, Tatry vobec niesu lacne...V kumulative dovolenka na Slovensku
www.cestolino.cz/fotogalerie… je cenovo narocnejsia, ako pobyt pri mori v Chorvatsku

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů