Madagaskar v prosinci -leden

Vloženo: 31. května 2022
Poslední příspěvek: 25. února 2023
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před rokem
DanaDianaNoymi
Hledám spolucestující (žena ) na Madagaskar . Jsem 61 let , pohodová z Teplicka .Nechce se mi platit za neobsazené lůžko .Čedok nabízí i na 16 dní , týden je málo

Odpovědi 25 odpovědí

Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před rokem
Sally
před rokem
Nevím za kolik nabízí ČEDOK a ani to nebudu hledat. Vím že to jsou pálky. Nechceš zkusit, je to sice Slovák, já od něho budu "pýtat" možná letenky napřesrok, ale možná by to vyšlo levněji než naše CK. Je i na fcb Miro ze Žiliny a za zeptání člověk nic nedá. "Znám" se s ním z Madagaskaru, poznali jsme se v přístavu Mahambo. My se vraceli ze St. Marie - Nosy Boraha a Miro tam zase odplouval.
www.facebook.com/miroslav…
www.facebook.com/search/top?q…
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před rokem
DanaDianaNoymi
před rokem
@Sally ~ Děkuji mockrát , od cestovky 16 dní 66 tisíc je v tom i příplatek za neobsazené lůžko .
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před rokem
Sally
před rokem
@DanaDianaNoymi ~ to je vcelku rozumná cena. Teď jde jen o to, co všechno v tom je. takovouto cenu míval Kudrna, ale ten to měl bez letenky a celkem jednoduché noclehy
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před rokem
DanaDianaNoymi
před rokem
Naprosto vše , all.inclusive ubytování v hotelu u moře , příplatek za neobsazené lůžko . Letenka od Čedoku
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před rokem
Sally
před rokem
@DanaDianaNoymi ~ tak to su pak zvědavý na hodnocení a co všechno jsi viděla
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před rokem
DanaDianaNoymi
před rokem
@Sally ~ a poraď mi co je vše na Madagaskaru k vidění ? Je to slušná cena? Od toho Čedoku
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před rokem
Sally
před rokem
Napis mi kam jedes a podle toho bych Ti dal pripadne nejake tipy. Ale az pristi tyden. Za necele 4 hodiny odjizdim na Plitvice, pak termaly Varazdinske Toplice a nakonec Lenti.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před rokem
DanaDianaNoymi
před rokem
Zítra odlétám do Egypta ,od středy řeším s Čedokem ,mají do prosince i přímé lety ,pak už od ledna do Thajska ne na Madagaskar ten bude s přestupem .
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před rokem
Sally
před rokem
Tak si uzivej tepla. My zatim mokneme v Chorvatsku
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před rokem
DanaDianaNoymi
před rokem
@Sally ~ Vrátila jsem se z Egypta , nádhera jak to již 25 let znám , miluji plavby k ostrovům .Nyní ještě Djerba v srpnu a pak bych ráda ten Madagaskar ? Co je krásného v Madagaskaru navštívit ? Ležet jen u moře to neumím .Už jsi z Chorvatska doma ?
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před rokem
Sally
před rokem
@DanaDianaNoymi ~ ahaj, bylo to jen na pár dní - cesta do Poljonaku, druhý den dopoledne déšť a po vyčasení Plitvice alespoň shora kaňonu mimo NP a tudíž zadarmo. Další den přesun do Varaždinských Toplic a slejvák skoro celý den. Další den jsme chtěli do nejstarších termálů v Chorvatsku, ale ty prý jsou v rekonstrukci, takže jsme nakonec odpoledne po dešti navštívili hrad Tajkoščan a potom centrum Varaždinu. No a další den přesun do Lenti, jízda lesní železničkou 14 + 14 km a další den celý den termály. Příští sobotu (2.7.) odjíždíme do Portorože na týden, takže tam už máme také něco naplánovaného.
Díval jsem se, že ČEDOK má na Mdg tři zájezdy, a to na Nosy Be, a tam je (měla by být) palírna nejlepšího madagaskarského rumu Džama. V každém případě ty jejich fakultativní výlety i stojí za to. Určitě bych se sám nikam moc nepouštěl, většinou (my byli v centrální části) malgašština a francouzština.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před rokem
DanaDianaNoymi
před rokem
@Sally ~ Neskutečně děkuji za radu , obdivuji Vás a hezkou cestu
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před rokem
anonym
před rokem
@DanaDianaNoymi ~ Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda jste byla od Čedoku na poznávacím zájezdu na Madagaskaru? Líbilo se vám? Děkuji
j66
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
j66
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před rokem
j66
před rokem
@DanaDianaNoymi ~ Dobrý den, byla jste již na Madagaskaru? Já letím příští týden s Čedokem na Nosy Be, hotel Loharano. Jaké suverýry si přivést? Co stojí za vidění ? Lze koupit výlety od místních nebo od delegáta? A pod. Děkuji.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před rokem
DanaDianaNoymi
před rokem
@Sally ~ Napsala jsem ti email
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před rokem
Sally
před rokem
@DanaDianaNoymi ~ ahoj, včera jsem odpovídal
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před rokem
Sally
před rokem
@j66 ~ výlety jsou určitě levnější od místních, ale jde o to jak se s nimi domluvíte. Od CK "máte jistotu", že Vám průvodce "něco" řekne.
Co se týče toho, co vidět. Letíte na NOsy Be, a tam snad exkurse do místní likérky Dzama, a od "mého" místního průvodce vím, že se tam snad jezdí potápět a šnorchlovat. Více bych poradil, kdybyste jela do centrální části Madagaskaru.
A co se týče suvenýrů - vanilka, rum Dzama (který je na Nosy Be paradoxně dražší, než jsme kupovali mi v Taně), různé dřevěné výrobky, které Vám nabídnou různí prodejci, šátky, hudební nástroje, je toho moc. A hlavně se snažte smlouvat. Dá se dostat až na o třetinu nižší cenu. Možná i safíry a šperky.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před rokem
DanaDianaNoymi
před rokem
@Sally ~ AHOJ PSALA JSEM TI EMAIL , snad jsi jej dostal ,
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před rokem
Sally
před rokem
@DanaDianaNoymi ~ Ahoj, meil jsem dostal a hned jsem odpovídal (5.11. v 8:20)
Ahoj Dano, Oman je pro mne taky velka neznama. Zkusim se zeptat synovce a kolegyne v praci. Oni tam nekam letaji.
Hezky vikend
Jura
Zatím zjišťuji, kolegyně toho moc neví, do sauny jdeme v úterý, tak poptám toho synovca popřípadě on mi může nějaké info sehnat
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před rokem
DanaDianaNoymi
před rokem
@Sally ~
@Sally ~ Ahoj jsi zlatíčko , moc děkuji

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů