Chorvatsko od 615 Kč
Zobrazit zájezdy

Plážový servis - kolik stojí slunečník + lehátka v Chorvatsku?

Vloženo: 20. června 2022
Poslední příspěvek: 15. července 2023
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Petrice
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před rokem
Petrice
Dobrý den.
Nevíte někdo kolik stojí slunečník+léhátka v Chorvatsku.
Díky Lenka

Odpovědi 11 odpovědí

JD
nový člen nový člen /
JD
nový člen nový člen / před rokem
JD
před rokem
Ahoj, dnes na pláži ,,Čistá" (mezi Novaljou a Pagem) 30Kn parkování a 120Kn rákosový slunečník se dvěma plastovými lehátky na celý den!
Honza.
Mirdax
stálý člen stálý člen /
Mirdax
stálý člen stálý člen / před rokem
Mirdax
před rokem
@JD ~ Ti Chorvati se už fakt zbláznili, za chvíli jim tam lidé přestanou jezdit.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před rokem
DanaDianaNoymi
před rokem
@Mirdax ~ Vy jste tam nedávno byl ,máte přehled .Četla jsem jak je v Chorvatsku draho ,ale ono je i v Česku .
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před rokem
Sally
před rokem
@DanaDianaNoymi ~ tak ono asi na pobřeží. Dokonce ani okolo Plitvic ani ve Varaždinu nebo Varaždinských Toplicích nebylo až tak draho. Ceny asi jako u nás. Ale to pobřeží musí být děs. Uvidíme co Slovinci příští týden. V sobotu odjezd do Portorože
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před rokem
DanaDianaNoymi
před rokem
@Sally ~ Dej vědět , jsi velký cestovatel , stále někde a objevování krás dané země .
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před rokem
Sally
před rokem
@DanaDianaNoymi ~ jasnacka. Za 2 hodiny odjezd 🥰
JD
nový člen nový člen /
JD
nový člen nový člen / před rokem
JD
před rokem
@DanaDianaNoymi ~
No, tak pokud trochu znáte poměry z let minulých....na porovnání.Zmrzlina 10,chleba(veka) 11,5
benzin před zastropováním 13,08 a při odjezdu na dálnicích 16,58+placené WC atd.
I naše domácí sdílela obavy,aby měli koho ubytovávat.
Jsem příznivcem HR,peníze na dovči jse nikdy až tak neřešil,ale už budu příště hodně přemýšlet...
Honza.
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před rokem
Sally
před rokem
Tak po vcerejsi veceri pizzeria v Portorozi (SLO) tocene pivo pul litra 3,20 €, obrovska porce reckeho salatu nebo salatu s kozinami asi 9,80 €, to same skampi na buzaru. Nafta na dalnici od 1,98 do 2,02 €.
Ivanuska
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Ivanuska
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 10 měsíci
Ivanuska
před 10 měsíci
Každý si může vybrat podle svého. My jsme to s manželem nakonec vyřešili koupí těhle super lehátek https://www.a-market.cz/21838-skladaci-plazove-opalovaci-lehatko-s-kolecky-pro-prevoz-striska-sede.html jsou skládací a mají kolečka, takže si je vezmeme jednoduše s sebou a do nich si dáme, co zrovna potřebujeme vzít. Za jednu sezónu v Chorvatku se nám ty peníze vrátí zpět
mmxx
stálý člen stálý člen /
mmxx
stálý člen stálý člen / před 10 měsíci
mmxx
před 10 měsíci
www.bazeny-obchod.cz/plaz… vlezou do kombíku dvě do kufru. Vozíme je sebou dlouhé roky. Ale není to na dlouhé nošení, max. tak do 100 m od pláže. Cenu lehátek na místě jsem nesledoval, ale vzhledem k tomu, že většina byla neobsazena tak asi nic moc. Ono vůbec i jiné atrakce jako šlapadla, padák, banány co jsem pozoroval , tak byly využívány minimálně.
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 9 měsíci
DanaDianaNoymi
před 9 měsíci
@Sally ~ Ahoj Sally ty umíš skvěle poradit

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů