Zavazadla - reklamace poškozeného,zničeného odbaveného zavazadla

Vloženo: 4. července 2022
Poslední příspěvek: 16. července 2022
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před rokem
anonym
Cestuji leteckou přepravou hodně. To co nám předvádí Smartwings + naše CK, to už je vážně za hranou. To, že se majitelům QS podařil husarský kousek, tj. zárukou našich CK, že budou
využívat leteckou společnost Smartwings a tím je pomocí bank zachránit od covidového bankrotu, to se musí uznat. To co provedli s ČSA ( 100 let historie a dobrého jména) a Travel servisem, to už tak hezké není.
Divím se však našim CK. Od přepravce nedostanou ani přesnou informaci, kdy bude odlet.
Ještě za 12 denního pobytu, nevíte v kolik je návrat do PRG.
O jídle na palubě se toho již napsalo mnoho. Ano,je to ten kelímek vody. To by snad člověk
překousl, ví o tom dopředu. QS jsou prostě jenom hrozně drahá nízkonákladová společnost.
Porovnejte např. EasyJet a QS na trase PRG-NAP. Letos EasyJet podražil hodně,ale pro 2 osoby s 23 kg cena cca 10 tis s výběrem místa a možností odbavení check-in. U QS 18.800,-
Ale pozor !!! Letošní novinka. QS v případě poškození zavazadla má v přepravních podmínkách ( o kterých se dovíte ,až po zaplacení a vystavení letenky) ,že se zbavují odpovědnosti za vzniklou škodu a její náhradu na odbaveném zavazadle, pokud nedoložíte
doklad o ceně při koupi zavazadla + sami si musíte zajistit opravu (doložit fakturu),případně doklad o neopravitelnosti. To už je vrchod monopolní drzosti QS při cestě s CK.
Když existuje jiná možnost než QS, určitě berte - NIC horšího na trhu leteckých společností už NENÍ .

Odpovědi 5 odpovědí

anonym
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
anonym
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před rokem
anonym
před rokem
Poletím do Egypta, všemu rozumím, ale mám hole, bez kterých nemohu chodit. Jak to mám udělat? Mohu je vložit do příručního zavazadla nebo do odbaveného, ale jak se budu pohybovat po letišti? Děkuji
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před rokem
DanaDianaNoymi
před rokem
@anonym ~ Děkuji toho jsem si nevšimla
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před rokem
DanaDianaNoymi
před rokem
@anonym ~ máte právo na asistenci bezplatně na letišti v Praze i v Egyptě , bezplatně , lze zajistit osobně od cestovky od které jedete , přijedou s vozíkem pro Vás a všude pomohou až do letadla , pokud mátepojištění , využijte asistenční službu , bezplatnou ,
anonym
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
anonym
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před rokem
anonym
před rokem
Děkuji za zprávu, zařídím se podle ní
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před rokem
DanaDianaNoymi
před rokem
@anonym ~ to bude super a pokud máte ZTP máte nárok na auto na parkovišti zdarma ,já to tak dělám ,mám ZTP a zajdu do přízemí parkoviště a tam je okénko ,kde předložite kartičku co je za do auta tu modrou a předložite řidičský průkaz .Šťastnou cestu

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů