Kanárské ostrovy od 5 596 Kč
Zobrazit zájezdy

Hledá se parťačka k moři kolem 30let - půlka září/konec září

Vloženo: 29. srpna 2022
Poslední příspěvek: 12. října 2022
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před rokem
anonym
Ahoj, hledám pohodovou holku, co se mnou vyrazí na dovču k moři, ideálně někam s all inclusive nebo min. polopenzí. Odlet z Prahy. Chci si jet opravdu odpočinout, takže spíše lehárko u moře a večer drink, případně nějaký výlet na jeden den. Nutně nemusíme trávit všechen čas spolu, ale bylo by fajn, kdybychom si sedly a mohly spolu dát pokec. Ozvěte se Díky Žanet

Odpovědi 5 odpovědí

anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před rokem
anonym
před rokem
@anonym ~ Španělsko? listopad
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před rokem
anonym
před rokem
Ahoj, také hledám někoho na spolucestování - je mi jedno, zda to bude pobytový nebo poznávací zájezd - upřednostním však nějakou exotiku. Odletět mohu kdykoliv, z Prahy. Již jsem měla tu čest brát lidi na dovču a nabrat je na letišti, když budeš chtít, ozvi se - domluvíme se.
Zdraví Jana
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před rokem
anonym
před rokem
@anonym ~ co v listopadu
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před rokem
anonym
před rokem
@anonym ~ listopadu?
Eliss
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
Eliss
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před rokem
Eliss
před rokem
@anonym ~ Ahoj Jani, taky hledám spolucestující, neměla by jsi zájem o poznávací zájezd do Dominikánské republiky nebo na Zanzibar? Termín březen 2023. Lenka

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů