Na podzim kamkoli k moři

Vloženo: 18. srpna 2018
Poslední příspěvek: 11. června 2023
nová členka nová členka /
Holka51
nová členka nová členka / před 6 lety
Holka51
Hledám parťáka či parťačku na podzimní dovolenou, destinaci a datum odletu si domluvíme.

Odpovědi 24 odpovědí

anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 12 měsíci
anonym
před 12 měsíci
@Holka51 ~ Už jste někoho sehnala prosím?Já holka čerstvých 68 Z M.B. Mám zaplacený pobyt Hurghada Bella Vista 710-18.10 bohužel kamarádka nemůže jet,máme pobyt bez pojištění a zaplacený...
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 12 měsíci
anonym
před 12 měsíci
@jisimi ~ Dobý den,termín 7.10-18.10 Hurghada Bella Vista,menší takový jako rodinný hotel,12 nocí 11 dní,23100- bez VÍZA a bez pojištění- od Exim-tours-zástupce Mladá Boleslav ETRAVEL.,Jsem myslím komunikativní,společenská,byla jsem tam již 3x a vždy spokojenost.
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 12 měsíci
anonym
před 12 měsíci
@anonym ~ Chtěla jsem jasně paní A NE DĚDKA.Nevím proč jste se ozval.
Jarda12
nový člen nový člen /
Jarda12
nový člen nový člen / před 11 měsíci
Jarda12
před 11 měsíci
@Holka51 ~ AHOJ - jsem Jaromír - 24 let, já bych jel rád k moři září či říjen (nejdřív od 15.9.) - ideálně to září..a chci Egypt...napis na 730 651 235....domluvime se dikyy

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů