Madagaskar od 46 989 Kč
Zobrazit zájezdy

Kompenzace za zpožděný let , kde uplatnit

Vloženo: 16. prosince 2023
Poslední příspěvek: 18. prosince 2023
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 měsíci
DanaDianaNoymi
Letěla jsem předevčírem z Madagaskaru , měli jsme tankovat v Nairobi , když po dvou hodinách natankovali , oznámili nám závadu na letadle , museli jsme do haly a po 4 hodinách jsme směli do letadla .Letěla jsem polskou společností LOT . Navíc mě bylo tak zle , neboť jsem měla bohužel naražená žebra a už jsem ke konci musela požádat letušku jestli si mohu někde lehnout , že to bolestmi nevydržím již sedět . Tak mě dali do VIP , tam to bylo lepší na žebra . ....poradí mi někdo prosím kde mohu uplatnit zpoždění letu a co k tomu potřebuji ? Děkuji za radu

Odpovědi 2 odpovědi

Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 4 měsíci
Sally
před 4 měsíci
www.cestolino.cz/diskuze/p…
Možná je tam v tom odpověď pro Tebe
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před 4 měsíci
DanaDianaNoymi
před 4 měsíci
@Sally ~ Děkuji

Byl Vám zrušen nebo zpožděn let?

Ověřte si nárok na odškodnění za zpoždění letu nebo zrušení letu. Výše náhrady může dosáhnout až 600 € a lze o ni požádat až 3 roky zpětně. Zdarma si zkontrolujte výši náhrady online.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů