Hledám parťáka-parťačku na levné cestování

Vloženo: 30. srpna 2023
Poslední příspěvek: 6. března 2024
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 8 měsíci
anonym
Dobrý den !
Jsem 65, SD, bez závazků, nekuřák, nepotřebující alkohol, moc nechrápající, avšak stále s velkou touhou cestovat bezpečně. Vesměs jezdím hromadnou dopravou a chodím po přírodě i po městech do cca 25 km. Celý život si organizuji levné cestování individuální či v malé skupině a poslední více než rok jsem převážně na zahraničních poznávacích výletech. I tak jsem leckde nebyl a leccos se dá vidět opakovaně. I přes věrné spolucetující je řada výletů kam jezdím sám a na řadu z nich bych raději jel s parťákem-parťačkou při principu každý za své. Vesměs jezdím na 3-4 týdny, spím v levných zařízeních, stravuji se individálně, s předstihem sháním letenky, tedy vše tak, aby mi stačil důchod.
Kdyby snad existoval podobný druh člověka a hlavně v podobné situaci, prosím, aby se mi ozval na mail [Skrytý e-mail - kontaktujte soukromou zprávou na detailu uživatele].
Zdraví Ivo

Odpovědi 6 odpovědí

anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 8 měsíci
anonym
před 8 měsíci
Omlouvám se, ale i na 3. pokus o inzerát mi zase vyšla trochu blbost ! Přihlásil jsem se, vypsal jsem kolonky ... tedy kdyby to někoho neodradilo tak mail je : [Skrytý e-mail - kontaktujte soukromou zprávou na detailu uživatele].
cestovatel3
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
cestovatel3
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 měsíci
cestovatel3
před 3 měsíci
@anonym napsal(a):
Dobrý den !
Jsem 65, SD, bez závazků, nekuřák, nepotřebující alkohol, moc nechrápající, avšak stále s velkou touhou cestovat bezpečně. Vesměs jezdím hromadnou dopravou a chodím po přírodě i po městech do cca 25 km. Celý život si organizuji levné cestování individuální či v malé skupině a poslední více než rok jsem převážně na zahraničních poznávacích výletech. I tak jsem leckde nebyl a leccos se dá vidět opakovaně. I přes věrné spolucetující je řada výletů kam jezdím sám a na řadu z nich bych raději jel s parťákem-parťačkou při principu každý za své. Vesměs jezdím na 3-4 týdny, spím v levných zařízeních, stravuji se individálně, s předstihem sháním letenky, tedy vše tak, aby mi stačil důchod.
Kdyby snad existoval podobný druh člověka a hlavně v podobné situaci, prosím, aby se mi ozval na mail [Skrytý e-mail - kontaktujte soukromou zprávou na detailu uživatele].
Zdraví Ivo
Aho Ivo.
Cestuji jiz radu let stejnym zpusobem .
Budu rad kdyz se ozves.
Email: [Skrytý e-mail - kontaktujte soukromou zprávou na detailu uživatele]
Zdenek-cestovatel
cestovatel3
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
cestovatel3
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 měsíci
cestovatel3
před 3 měsíci
@anonym ~
Aho Ivo.
Cestuji jiz radu let stejnym zpusobem .
Budu rad kdyz se ozves.
Email: [Skrytý e-mail - kontaktujte soukromou zprávou na detailu uživatele]
Zdenek-cestovatel
cestovatel3
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
cestovatel3
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 měsíci
cestovatel3
před 3 měsíci
@cestovatel3 ~
Aho Ivo.
Cestuji jiz radu let stejnym zpusobem .
Budu rad kdyz se ozves.
Email: [Skrytý e-mail - kontaktujte soukromou zprávou na detailu uživatele]
Zdenek-cestovatel
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 3 měsíci
anonym
před 3 měsíci
@cestovatel3 ~
@cestovatel3 ~ Dobrý večer z Luxoru. Děkuji za nabídku, ale protože jsem inzeroval již dříve, mám tento rok plný. V případě trvajícího zájmu prosím o obsažnější kontaktování na podzim. Vše dobré přeje a zdraví Ivo
DanaDianaNoymi
legenda legenda /
DanaDianaNoymi
legenda legenda / před měsícem
DanaDianaNoymi
před měsícem
@anonym ~ mám zájem napište do SZ

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů