Chorvatsko od 698 Kč
Zobrazit zájezdy

Co s sebou do Chorvatska?

Vloženo: 16. ledna 2018
Poslední příspěvek: 10. července 2020
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
Zdravím všecky!jedu poprvé do Chorvatska autobusem. Mám z toho poměrně vítr, jak tu cestu ustojím, ale věřím že to nakonec bude stát za to! Ocenil bych, kdybyste mi poradili co si vzít do Chorvatska?Přeju všem ať se vám dovolené vydaří tento rok!Karel

Odpovědi 9 odpovědí

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Dobrý den,my byli v Chorvatsku Baška voda,Brela a určitě si vzít repelent. Nikdy v životě sme nebyli tak zeštípaný jako tam,to bylo fakt hrozný a jídlo je tam dost drahé.Jinak Chorvatsko je nádherné ,moře krásně čisté,zmrzlina vynikající ......... moc a moc si to užijte a krásnou dovolenou přeji.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Ahoooj, no do busu něco na zabavení, mě nejvíc utíká čas s audioknihou ve sluchátkách )) A protože jsem hygienička, tak vlhčený ubrousky a dezinfekční gel an ruce. Jestli mam říct pár věcí, za který už jsem byla v Chorvatsku fakt vděčná, tak je to taky repelent jak do zásuvky tak na tělo, pantenol na spáleniny a mastička na sluníčkovou vyrážku a analergin. Taky přeju hezkou dovolenou
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
To je těžké poradit, když nevíme kam za jakých podmínek a na jak dlouho. Dle mě stačí občanka, něco na sebe, něco na převlečení, plavky ručník a peníze na nákupy. POkud se rád potápíte tak věci na potápění.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Je ěžké poradit, když neuvádíte typ ubytování, polopenze, PP, hotel, apartmán, cesta busem/autem.
Ale určitě nezapomeňte vzít sebou boty do moře, molitanové plážové lehátko pokud se nechystáte utrácet za plastová co pronajímají na pláži. Na 100% nezapomeňte na ty repelenty a opalovací krémy různých faktorů.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
do apartmánu vozím nože(obyčejný a pilkový na chleba), struhadlo a teflonovou pánev a velký hrneček na ranní kafe.Dál si beru plážový stan.Z oblečení si beru i mikinu a rifle,už jsem tam zažila za 20 let i sezonu kdy se to náramně hodilo,deštník.Jezdím autobusem.
anonym
nová členka nová členka /
anonym
nová členka nová členka / před 4 lety
anonym
před 4 lety
@anonym ~ Dobrý den,do Chorvatskan nebo do Itálie jezdíme často autobusem,beru nafukovací polštářek za krk,kinedril po něm se krásně usne a není špatně,svačinu a drobné na záchod někdy zastaví i tam,kde se neplatí pokud není baterka na mobilu tak malou si vždycky vezu i v autobusu prodávají pití,nebo instantní polévky a tam též požadují naše drobnéněkdy vezou i pivo tak si koupíme mívají vychlazené.V chorvatsku se těžko zapichává slunečník tak vozíme takovou špici,ale dá se to koupit i tam na místě,nevim kolik se platí za plážový servis v kunách v itálii je to na týden kolem 90ti euro.jo a deštník jsme už též využili,když přišla bouřka,přeji klidnou dovolenou. A určitě něco teplého na oblečení do autobusu,pokud se jede přes Alpy,venku bývá zima na parkovišti
dodoslav
nový člen nový člen /
dodoslav
nový člen nový člen / před 4 lety
dodoslav
před 4 lety
Určitě důležité je pořídit si kvalitní a samozřejmě také stylově vhodnou plážovou tašku..já jsem si oblíbila ty, které můžete mít s sebou na pláži a dát si do nich vše od ručníku, až po opalovací krém či peněženku a večer si je pak s sebou budete moci vzít na nákupy a procházku po promenádě-
zena-in.cz/clanek/provereno…
lidas
věrná členka věrná členka /
lidas
věrná členka věrná členka / před 4 lety
lidas
před 4 lety
Nafukovací polštářek na krk,něco na čtení do autobusu,repelenty-poprvé jsem měla repelent B komplex a na pokoj do zásuvky.Nějaké lehátko na pláž-mám skladácí,plážovou tašku.
gogo1961
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
gogo1961
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
gogo1961
před 4 lety
@anonym ~ přesně ... pokud jede sám, možná i druhý náhradní doklad, hotovost + platební kartu ne v jedné peněžence ... tahat sebou lehátka, slunečníky je asi zbytečné, to pak láká nechat věci na místě a vzdalovat se na wc, nebo občerstvení ... boty do vody koupí i na místě, levně ...

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů