Chorvatsko od 698 Kč
Zobrazit zájezdy

Kam letos jedete do Chorvatska? / Kde jste byli?

Vloženo: 7. ledna 2018
Poslední příspěvek: 29. prosince 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
Zdravím moc. KAM TO BUDE LETOS? Zajímá mě to, třeba najdu dobrou inspiraci. A když napíšete, proč na to místo jedete a v jakém období, bude to úplně TOP!!! )

Odpovědi 85 odpovědí

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
No doporučit něco v HR je těžké, Někdo chce pozvávat historii, někdo přírodní krásy, někdo zábavu. HR ma na cca 1800 km pobřeží, ale deoporučím ostrovy. Hvar, Brač, ale i Lastovo, Korčula a další je jich na cca 1000. Vyberte dle vlastního uvážení.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Žirje je největší konec světa v Chorvatsku. Nikde ani noha třeba za celý den ani v červenci. Žádné krásné pláže tam nejsou, ale skáčeme ze skal a zvládají to tam i děti 4 a 6. Pokud se chcete odříznout od civilizace, je to skvělé, ale nejezděte tam, ať to máme jen pro sebe.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Chorvatdko jsme navštívili 6.novi vinodolsky ,vrsi mulo ,pirovac,brodarice,a zivogost makarska.všude jsme byli spokojeni pokaždé něco jineho ale vždy krásná dovolená.letos zatim nevíme tip je ale zatim ještě nic rezervovane.tip zatim bibinje,povljana.helena
lemamipe
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
lemamipe
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 6 lety
lemamipe
před 6 lety
letos se chystáme do Sevidu apartmány Dinko v termínu 6.6.2018-17.6.2018, kdyby se chtěla nějaká rodina přidat byli bychom rádi, máme dvě slečny ve věku 10 a 14 let, v případě zájmu pište a email kroulikovapetra@email.cz
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Ahoj, my míříme určitě na ostrov Mali Lošinj. Asi do letoviska Artatore. Byli jsme tam předloni a naprostá spokojenost. Apartmány prakticky v lese, klídek a v okolí zálivu se dá najít vždycky nějaký kousek pláže kde je jakž takž soukromčo. Voda tam je mělká a klidná tak ani nemáme moc strach o děcka. A všechno nutný je ve městě hned po ruce.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
No, jako upřímně nejraději bych jela za zábavou a přírodními krásami ) Pane Mára, to se nemusíte bát, že pojedem zrovna do Žirje, když tam je mrtvo. Ale divím, že mi to tady píšete, když tak nechcete, aby tam někdo jel. To dává smysl?
Vidím, že tu hodně píšou už rodinky s dětmi. Děkuji moc za tipy pro klidnou dovču, to se určitě taky hodí ) A teď nějaké, kde to žije..
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
To Annežka: To byla samozřejmě jen sranda. Nemají tu smajlíky, tak to nebylo poznat. Určitě nechci, aby to tam bylo pohlceno turistickým ruchem jako skoro celé Chorvatsko v letní sezóně, ale zase si nemyslím, že jeden příspěvek v diskuzi něco změní, tak jsem chtěl jen dobře poradit, kdyby někdo hledal oázu klidu.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Ahoj já byla 6krát v Tučepích a vloni v Gradacu a tak letos přemíšlím kam všude je pěkně a uvidím co zvítězí asi bude hod korunou
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Pane Mára, rozumím ) určitě se ten tip bude někomu hodit. Koukala jsem se na google do obrázků a vypadá to tam moc poklidně a hezky.
Paní Jiřino, právě že?? Je to těžké se rozhodnout! Taky právě nad tím doma sedím a nevím, které místo bude TOP SKVĚLÉ - Chorvatsko je krásné celé. A je v Tučepech a Gradacu rušno?? )
igy
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
igy
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 6 lety
igy
před 6 lety
Zdravím, osobně jsme letos vybrali stření Dalmácii. Konkrétně Primošten. Jedeme tedy až na přelomu srpna a září, ale už se těšíme. Hlavní důvod proč jsme vybrali tuhle lokalitu je skvělá dostupnot a kultrurní vyžití.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Primošten je úžasný hlavně právě na tu kulturu, procházky v uličkách města ale i krásné pláže. Nedám na těj dopustit. U nás letos už poněkolikáté vítězí Řecko, ale snad se do Primoštenu ještě podívám. Všichni co někam jedete si to moc užijte.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Ráda bych zase chorvatsko Gradac nebo Tučepi koncem srpna začátkem září
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Rušno je spíš v Tučepích
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Paní Jiřino, koukala jsem se na všechny možné obrázky Tučep a vypadá to dost supr!! A i celkem velká a dlouhá promenáda kolem moře. To mám vždycky najraději se takhle procházet. Děkuju za dobrý tip )
igy: A copak je v tom Primoštenu za vyžití? )
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Ahoj, my i letos Peljěšac, jezdíme tam už 10 let a hrozně se nám tam líbí. Přelom červenec a srpen
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Ahoj, ale Pelješac je už dost daleko, že?? )
Gastroška
stálá členka stálá členka /
Gastroška
stálá členka stálá členka / před 6 lety
Gastroška
před 6 lety
My se letos s partou a vnukem frčíme do Vodice, již jsme tam jednou byli tak tentokrát zkusíme jinou část. Celá Vodice je nádherná, je tam teplá a čistá voda a mají tam výborné koblihy
Elenka_Přibylová
nová členka nová členka /
Elenka_Přibylová
nová členka nová členka / před 6 lety
Elenka_Přibylová
před 6 lety
My jsme zase s rodinou byli několikrát v letovisku Ražanj. Je to tam malebné, žádné přeplněné pláže. Hlavně klid a pohoda Většinou jsme jezdili na přelomu sprna a září. Moře bylo vždycky hezky vyhřáté a počasí pořád supr.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Já dopručuji Brist, Gradac a všeobecně jih, je tam klid, největší teda co jsem zažila tak peljašec, ale ten přejezd trajektem se mi většinou poté cestě už nechce, tady je hezký článek kam do Chorvatska a nic nikomu necpe
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Mladým lidem kteří se chtějí bavit bych nejspíš doporučila Tučepi. Byla jsem tam s tehdejším partnerem a bylo to vážně hezké. Sice to není aktuální zážitek ale je z minulého roku takže věřím, že se zase tolik nezměnilo. Je tam ruch ale zároveň je město opravdu pěkne budete se mít kde bavit... všude restaurace, bary .. zároveň jsme nikdy neměli problém s hlukem že bychom tehdy nemohli usnout. Navíc hory za městem jsou krásne v kontrastu s mořem.
A byli jsme tam na začátku září.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů