Madagaskar od 46 989 Kč
Zobrazit zájezdy

Letenky na Madagaskar

Vloženo: 8. března 2018
Poslední příspěvek: 5. července 2018
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 6 lety
Sally
Poradí někdo, kde (nebo kdy) zakoupit levné letenky na září na Madagaskar? Určitě nechci přes Paříž, vhodný přestup Istanbul nebo Addis Abeba. Zatím mi vychází přes 16.000,- a vím že se daly sehnat do 13.000. Díky za radu

Odpovědi 7 odpovědí

HanaPetříková
stálá členka stálá členka /
HanaPetříková
stálá členka stálá členka / před 6 lety
HanaPetříková
před 6 lety
Dobrý den, Sally,
cenu uvádíte za jednosměrnou, nebo zpáteční letenku? Chtěla jsem se Vám na to mrknout, ale ceny mě trochu zmátly - za jeden směr by to bylo drahé a za oba zas velmi dobré.
Také prosím napište, odkud jste ochotný letět, zda pouze z Prahy nebo i dalších letišť, popř. jakých
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 6 lety
Sally
před 6 lety
Vím že se dá letět z Prahy, dokonce jsem někde měl i odkaz letu z Brna. Nevadí nám let z Vídně (z Brna kousek). Jedná se o zpáteční letenky pro 5 (možná jen 4) lidi do Antananarivo. Odlet nejdříve v pátek 15. září, návrat asi 29. září (možná v krajním případě i 30. září). Právě hledám letenky přes Istanbul nebo Addis Abeba. Neznám sice ani jedno letiště, ale o Paříži jsem slyšel hrozné storky, že tam třeba jen přesun trvá i hodinu.
Navíc stoprocentně se to všechno rozhodne po 25. březnu, pak už můžu letenky i zakoupit.
Jinak Díky
HanaPetříková
stálá členka stálá členka /
HanaPetříková
stálá členka stálá členka / před 6 lety
HanaPetříková
před 6 lety
Nejlevněji to vychází z Vídně přes Addis, ale stejně se pod 17 000 nedá dostat, co tak koukám na ty rozumnější lety. Možná už trochu zdražily, přeci jenom máme březen, ta první nejlevnější mísa už budou prodaná.

Tak snad Vám ještě během těch dvou týdnů nepodraží. Na fotky z Madagaskaru se těšíme obzvlášť!
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 6 lety
Sally
před 6 lety
Děkuji, občas se dostanu i na 16 000 Kč, ale .......... Vloni byly letenky asi za 12 300 Kč. Jenomže asi čekat nemá cenu. Ale uvidíme.
Hezký den
Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 6 lety
Arne1
před 6 lety
právě dnes... před chvílí jsem na ně měl upozornění z LevnéLetenky nebo ZaleťSi
Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 6 lety
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 6 lety
Sally
před 6 lety
Dekuji. Kdyz letenky u Etiopian zacaly jit nahoru, koupil jsem je za 15.300 u Francouzu. Byli jsme vazani terminem pruvodcem na Madagaskaru.
Vzhledem k tomu, ze s terminem moc sibovat nemuzeme, tak to vyslo v pohode. Mj. se ceny pohybovaly uz stale okolo 18.000 a levnejsi byly treba 34 hodin letu, tak jsme to vzali.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů