Řecko od 2 689 Kč
Zobrazit zájezdy

Jakou destinaci vybrat?

Vloženo: 9. března 2018
Poslední příspěvek: 11. března 2019
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
kamula67
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 6 lety
kamula67
Ahoj, byla jsem na Chalkidiki, coz me moc nezaujalo, Kreta - Stalis taky nic moc, ale take v Parze, ktera me hodne dostala, hlavne jeji okoli, a nejvic jsem nadsena z Kalymnosu a Telendosu / zrejme spatne sklonuji / a letos se rozhoduji mezi /opet / Kretou, kterou jsem poznala jen v jedne destinaci, nebo Lefkadou anebo Kefalonii. Proste porad hledam a nemuzu se rozhodnout.

Odpovědi 1 odpověď

Tom_D
věrný člen věrný člen /
Tom_D
věrný člen věrný člen / před 5 lety
Tom_D
před 5 lety
Každé místo má něco do sebe a hlavně, kde se líbilo jednomu, tam se jinému líbit nemusí. Kefalonii osobně považuji za jeden z nejkrásnějších řeckých ostrovů, na Lefkádu se těším letos, jen se bojím, že budu v porovnání s Kefalonií trochu zklamaný. Na Kalymnosu jsem byl před léty také, ale nějak zásadně mě nenadchl. Stejně tak Samos, který si plno lidí zamilovalo, se mi úplně do noty netrefil. Spíš zkuste popsat, co se Vám na doposud navštívených destinacích líbilo/nelíbilo a z toho pak jde vycházet, co by Vám mohlo vyhovovat.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů