Řecko od 2 689 Kč
Zobrazit zájezdy

Památky v Řecku, co vidět?

Vloženo: 19. prosince 2017
Poslední příspěvek: 9. března 2018
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
Přístí rok se chystám poprvé do řecka. Dáte mi nějaké rady, co určitě musím vidět? Dovolenou upravím podle toho, co mi dáte za tipy, takže čas ani transport neřeším. Nepreferuji žádný druh památek a nepohrdnu ani přírodou. Doufám, že se nejde nějaká dobrá duše, která mi poradí

Odpovědi 7 odpovědí

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
To je těžká rada....my poslední roky preferujeme ostrovy.Samos je kouzelný přírodou i památkami,Kos má též dost památek,Kréta je celá kouzelná,ale jedna návštěva na to nestačí....Thasos a jeho bílé pláže...Korfu s jeho památkami na císařovnu Sissi a zelenou přírodou...Nejlepší by bylo si ujasnit, co konkrétně od dovolené chcete a očekáváte. Celé Řecko je nádherné.Přeji šťasný výběr. Iveta
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
na památky v řecku ,určitě rhodos jezdíme do řecka už dlouho, ale tak velké uzemí jaké jsem viděl v rhodosu jsem nikde neviděl je to starobilé rytiřské město máme i fotky ubytování je nejhezčí v Lindosu, když něco budete chtít vědět tak se ozvěte s pozdravem Mirek
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Pro takové ty zásadní historické památky doporučuji mít základnu v Tolu na Peloponésu. Už cestou z letiště budete patrně stavět u Korintského průplavu. V dosahu Mykény, Epidauros, Acherón, Delfy, Korinth, Nafplio s krásnou bentskou pevností, Olympie... Podobné výlety lze podniknout i z Lefkady (též Soluň) nebo Pargy, ale zdá se mi že Tolo leží tak nějak na dosah historie.
Kréta - samozřejmě. Je větší ale je tu Heraklion, Knossos, Festos, Gortys, Chania
Ale ten Peloponés se jako zahajovací jeví nejpraktičtější
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Ano, Peloponés mohu jen doporučit - je skvělý na památky, na přírodu. Tolo je sice dobré na koupání, ale jinak, kromě hradu tam není nic zajímavého. Ale pokud si půjčíte auto, můžete objet celý Peloponés a to se vám bude určitě moc líbit. My jsme bydleli v Nafpliu - krásné středověké město.
kamula67
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
kamula67
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 6 lety
kamula67
před 6 lety
Davam Ti za pravdu,tez bych chtela jet na Pelopones,jen busem je to hodne daleko a letecky drahe,ale kdybych mela moznost, projedu uplne vse,co jsi jmenovala, ne-li vic
kamula67
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
kamula67
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 6 lety
kamula67
před 6 lety
Ahoj,porad vaham ,kam letos do Recka,zaujal me Tvuj prispevek : opravdu se da Pelopones objet za dovolenou? Je to totiz muj sen,hlavne ty pamatky a plaze,ale neni lepsi si nekde na pul cesty rezervovat ubytovani,aby se vse stihlo ? Dik za odpoved, Kamca
kamula67
čerstvá příchozí čerstvá příchozí /
kamula67
čerstvá příchozí čerstvá příchozí / před 6 lety
kamula67
před 6 lety
Ahoj,porad vaham ,kam letos do Recka,zaujal me Tvuj prispevek : opravdu se da Pelopones objet za dovolenou? Je to totiz muj sen,hlavne ty pamatky a plaze,ale neni lepsi si nekde na pul cesty rezervovat ubytovani,aby se vse stihlo ? Dik za odpoved, Kamca

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů