Řecko od 2 659 Kč
Zobrazit zájezdy

Tipy na dobré řecké restaurace

Vloženo: 23. května 2018
Poslední příspěvek: 7. března 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
Dobrý den neznáte někdo nějaké dobré restaurace u nás v ČR?? Někde, kde bych se najedla vážně dobře skoro jako v Řecku. Je mi v podstatě jedno v které to bude lokalitě. Nejlépe kde vaří speciality. Děkuju moc za informace.

Odpovědi 7 odpovědí

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Dobrý den, dcera mě v únoru na narozeniny ozvala do restaurace Onos u Riegrových sadů v Praze. Daly jsme si tam několik chodů a vše opravdu jako v Řecku, výborná kuchyně. Tak jestli to nemáte do Prahy daleko, stavte se tam.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Taverna Thessaloniki v Davli nebo Olympos v Praze A ještě v Písku, jen si teď nevybavim nazev.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Dobrý den,
potvrzuji restauraci Thessaloniki v Davli, výborná kuchyně, milá obsluha, příjemné prostředí. Vždy, když jedeme do Prahy za vnoučaty, syn objedává stůl Jezdíme do Řecka každý rok a co se týče jídla, je tato restaurace výborná náhražka v čechách
Dáša
Administrátor Administrátor /
Dáša
Administrátor Administrátor / před 5 lety
Dáša
před 5 lety
MASA BUKA Nikosova řecká taverna v Liberci. Naprosto skvělé jídlo.
Mikey
Administrátor Administrátor /
Mikey
Administrátor Administrátor / před 5 lety
Mikey
před 5 lety
Ellas v Brně - www.ellas-restaurace.cz
Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 5 lety
Arne1
před 5 lety
Čepují tam Mythos ?
Tom_D
věrný člen věrný člen /
Tom_D
věrný člen věrný člen / před 5 lety
Tom_D
před 5 lety
Potvrzuji super zkušenost s tavernou Thessaloniki v Davli, šli jsme tam na oběd pár dní před odjezdem na dovolenou do Řecka, takže pak v Řecku jsem mohl bezprostředně porovnat a v Davli se mohou směle srovnávat s pravou dobrou řeckou tavernou.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů