Lesbos od 8 490 Kč
Zobrazit zájezdy

Lesbos - tipy, co vidět + půjčení auta

Vloženo: 12. června 2018
Poslední příspěvek: 8. března 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
Ahoj, letos poprvé jedeme na Lesbos. Řecké ostrovy jsou prostě top a Lesbos jsme ještě nenavštívili. Jako všude si chceme vypůjčit auto a prokřižovat celý ostrov. Nějaké tipy,kam se určitě podívat,co neopomenout? Díky

Odpovědi 3 odpovědi

Darina
věrná členka věrná členka /
Darina
věrná členka věrná členka / před 6 lety
Darina
před 6 lety
Ahoj, asi pozdě. Předpokládám, že už jste na dovolené byli, ale mně se hrozně líbil ten milion let starý, zkamenělý les a ty hrady a kláštery tam. Jsem milovník historie, takže jsme navštívili hrad Molyvos a ten v Sígri. Opravdu paráda!
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Park Zkamenělého lesa letos celý rekonstruují,takže byl zavřený. Tak jsme alespoň navštívili muzeum zkamenělého lesa a park u něj Jinak na Lesbosu je krásných míst nespočet, hrady, kláštery, příroda.... za 8 dní jsme nestihli vše,co bylo v plánu. Ale všem aktivním cestovatelům moc doporučuju
Tom_D
věrný člen věrný člen /
Tom_D
věrný člen věrný člen / před 5 lety
Tom_D
před 5 lety
Na Lesbu jsem sice nebyl, ale podle informací, co mám od lidí, kteří tam byli, vím, že Lesbos není ideální plážová destinace. Jak se již zmiňují ostatní, nejzajímavější místa k vidění jsou právě zkamenělý les, hrady, kláštery a přírodní zajímavosti, ale pokud jde o pláže, od těch si člověk nesmí moc slibovat, pokud by tedy chtěl srovnávat s jinými plážemi na řeckých ostrovech.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů