Kréta od 7 390 Kč
Zobrazit zájezdy

Prosím o radu ohledně výletu s CK z Kréty na ostrov Santorini

Vloženo: 18. července 2018
Poslední příspěvek: 3. července 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
Dobrý den,
nemá někdo zkušenost s fakultativním výletem pořádaným CK Eximtour z Kréty na ostrov Santorini? Je to celkem finančně nákladné pro 2 osoby to vyjde cca 10000kč, ale o to by nešlo. Zajímalo by mě, jak dlouho pluje loď z Kréty na Santorini? Kolik času se na něm stráví a co plavba celkově obnáší co je v ceně popřípadě kolik co stojí na lodi... Každá cestovka má jinou cenu... Ale nepíšou podrobnosti / ty asi až na místě u delegátky/ letíme 22.7. tak prosím písněte, pokud se najde někdo kdo tohle podstoupil. děkuji

Odpovědi 9 odpovědí

Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 6 lety
Sally
před 6 lety
zkuste řeckou cestovku Kera tours, oni to mívali asi o polovinu levnější než české CK. Tam byste se taky měla dozvědět bližší info. Mají stránky i v češtině
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Na Santorini minimalně na týden za jeden den nic nepoznéte
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
děkuji stránky jsem našla, ale bohužel né v češtine...budu to řešit až na místě
Sally
legenda legenda /
Sally
legenda legenda / před 6 lety
Sally
před 6 lety
Tak jsem se díval a skutečně jim některé "překlady" nefungují. Zkuste přes pravé tlačítko myši a přeložit do češtiny.
keratours.gr/boat-trips.php
Jedna z možností:
SANTORIN 1-DEN MINI CRUISE … - € 126,00 Dny: Každý den Období: 01.05 - 15.10 Pro děti (0-3 r.) ZDARMA , děti (3-10 let) Zaplatit € 63,00 , děti (2-5 r.) Zaplatit € 0,00 Jediný, s nímž cestujete rychleji a zůstanete déle. 7 hodin na Santorini - Pouze 2 hodiny jízdy lodí. Pokud jste si vybrali s Tranfer : vyzvednout v hotelu nebo v blízkosti. Pak ... 09:00 odjezd od Heraklionu s rychlý a luxusní VYSOKORYCHLOSTNÍCH 7 10:50 Příjezd do Santorini Athinios Port. 1) Obsah exkurze OIA FIRA jízdy autobusem od Athinios s oficiálními turistickými průvodci, kteří odhalují informaci při jízdě na ostrov a jeho historii. OIA - budete mít čas, staré neoklasicistní sídel a postaven na skalnatém svahu domů, umělá hnízda, které se zdají k zavěšení na okraji propasti, obdivovat. Oia je malebná vesnice ostrova s fantastickými výhledy, úzkými uličkami a krásnými vilkami. FIRA - budete mít čas na návštěvu hlavního města na nákupy nebo zajít na skleničku s výhledem z pohledu ptačí perspektivy na kaldery. Koupání na černé pláži Kamari nebo prohlídka sopky (není součástí dodávky) . Kamari: Nejoblíbenější pláž v Santorini, známá pro své černé a křišťálově čisté vody. Bude mi potěšením na oběd, sloužil k objevování tradičních taveren s řeckými specialitami, jako je například „Fava“ a čerstvé ryby s výborným místním vínem. Volcano: Máte také možnost - vzít malý příplatek € 14,00- na Tour sopky turné s pohodlnými a tradičních malých Egiopelagitika lodí. Během cesty tam budou nějaké zastávky fotit, atd. 2) TRANSFER Athinios přístav - FIRA vstup do autobusu a odjezd do města Fira. 17:25 Odlet z Santorini zpět na Krétu. 18:50 Příjezd do Heraklionu a pokud jste si vybrali transfer ) zpět do hotelu.

Ale na místě se domluvíte nebo mejlem dopředu by neměl být problém

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Nemám přímo zkušenost z Kréty, ale mám zkušenost s výlety Eximu v Řecku, bere si 400% ceny oproti místním agenturám. Takže, pokud umíte anglicky, 1. den se rozhlédněte a najděte si místní agenturu a zeptejte se a ne jedné, ale hned několika.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
děkuji jste moc hodný něco málo mi to dalo...uvidím na místě jak se rozhodnem měla jsem info, že loď pluje cca 5h tam a 5h zpět to bych asi nedala bývá mi špatně...ty 2h jak jsou uvedené ve vašem překadu to je jiná to by šlo...moc díky
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Santorini bylo nabízeno za 140 euro letos v červnu.Byla jsem tam dvakrát,ale na pobytové dovolené a byla to jedna z nej dovolených.Jeden den nestačí,navíc je to překrásný ostrov ,úžasné západy slunce,fotila jsem i východ.Škoda to vidět z rychlíku
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Dobrý den.
Kreta proběhla v květnu. Cestovka výlet uspořádala, malo zájemců. Ale je tam spousty cestovek co to nabizi na ulici. I vylety na Elafonisi a Balon... cca 40€... pruvodce pouze rusky max anglický....
Naxos
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Naxos
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Naxos
před 5 lety
Před týdnem jsem se vrátil z Kréty, česká cestovka za jednodenní výlet na Santorini požadovala 150 euro, obešel jsem asi 5 místních a nejnižší cena byla 85 euro.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů