Chorvatsko od 698 Kč
Zobrazit zájezdy

Kam letos jedete do Chorvatska? / Kde jste byli?

Vloženo: 7. ledna 2018
Poslední příspěvek: 29. prosince 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
Zdravím moc. KAM TO BUDE LETOS? Zajímá mě to, třeba najdu dobrou inspiraci. A když napíšete, proč na to místo jedete a v jakém období, bude to úplně TOP!!! )

Odpovědi 85 odpovědí

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Vážený anonyme, už jen to, že se schováváte za anonymní názor, dokazuje, že vy si budete stěžovat všude. Rovněž neumíte jednoduše říci, že máte na výběr.Nikdo Vám přece Chorvatsko nevnucuje. A zda tam jezdí lidé za levnější dovolenou je zcela mylný názor.Dovolená v Chorvatsku není nic levnýho!! Víte je spousta lidí, kteří tuhle zemi mají velice rádi, patřím k nim. Nemáte rád krajany a Chorvaty.Vy nebudte mít rád nikoho,takže je to jedno zda Chorvat,Čech či Ital nebo Marokánec. Diviíte se,že tam jezdí lidé často. Já se přiznám, že tam jezdívám již víc jak 25 let na jedno místo,kde nacházím své zázemí bez překvapení a stále dobře naladěnými lidmi. To místo se jmenuje Rogoznica. Znám tuhle vesnici od r.1990,postupem času se stala Rogoznica docela známým místem turistů,dovolenkářů a především jachtařů. Rogoznica vyrostla do krásy a významu a stejně neztratila nic ze svého starého kouzla.Nenajdete zde přeplněné hotely,místní úřad zakázal dokonce stavby vyšší tří podlaží.Nenajdete zde hlavu na hlavě,protože místo je velice členité a každý si najde to své. Před léty jsem objevil kouzlo jachtění na moři. To poznáte Chorvatsko ze zcela jiného pohledu. A protože Chorvatsko má 1244 ostrůvků a ostrovů, mám co dělat. Všem doporučuji si tenhle způsob dovolené vyzkoušet a ubezpečuji Vás, že to není o nic dražší než nuda před hotelem na pláži. Na závěr bych jen chtěl Vám říct,anonyme, že nemůžete soudit místa a lidi podle své nátury. To prostě nefunguje.Ale jedno je jisté: s Vámi bych nejel ani na český rybník. Ztráta času.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Já teda na Chorvatsko nedám dopustit. A jezdím tam každý rok a s radostí. Ale že bych byla člověk bez fantazie, to si teda nemyslím. Jezdíme tam s manželem vždy na druhou dovolenou - tu první pokaždé na jiné místo a tu druhou většinou věnujeme právě Chorvatsku. Máme to tam rádi, je to prostě srdcovka. A levně tam už opravdu není, to nevím, kde jste vzal. Ale Chorvati jsou si dobře vědomi toho, kolik tam jezdí lidí, takže i ceny šly výš.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Největší ostrov Chorvatska CRES, již 15 sezon
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Ahoj, my jedeme letos poprve na Pag a pri te prilezitosti se chceme zucastnit nejakych party na Zrce. Hrajou tam skveli DJs, moc se tesime jak tam, tak i na Chorvatskou prirodu, jidlo a more!!!
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
tento rok idem pod sibenik-Razanj,ale velmi dobre som sa citil v Rogoznici,velmi pekne prostredie,bol som tam 2 krat-odporucam,pobyt som si objednal v adriadatabanke Brno
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Mali Lošinj, já sama tam jezdím už několik let (asi 15 let) a s prckem nyní již od 6 měsíců do kempu Čikat do karavanu. nikdy jsem nebyla pařící typ, ale ve městě bary a nonstopy jsou. v kempu je dicso jen pro děti myslím. letos okusíme s tříleťákem . hodně se tam toho změnilo a hodně investují dotace z eu do rekonstrukcí a vylepšování. takže starší recenze o zpustlém prostředí berte s rezervou. díky vylepšování se však tato oblast stává dražší destinací chorvatska
pokud by někdo ještě neměl vybráno a měl zájem o Lošinj a bydlení ve vybaveném karavanu, klidně se ozvěte 606 890 639.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Letos 16 sezona Bibinje u Zadaru. Našla jsem tam spoustu kamarádů, máme milé domácí a vím, do čeho jdu, co mohu očekávat, že mi pomohou v nesnázích.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Tak byli by sami proti sobě, kdyby na léto nezdražili. My bychom to udělali taky.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Rogoznicu miluju od 1996 příští týden po x té odjíždíme právě tam a na tři týdny
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Souhlasim taky jezdíme na peljesac ale do luka dubravy klidek a moznost vyletu a prochazek,taky pokazde v zari ,je tam vetší klid
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Dobry den preji.Po Dlouhe dobe jedeme do chorvatska konkretne do Porece. Jak to vypada na zacatku sezony a jaky dojem zanechal Porec.Dekuji.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
jezdíme do Tučepi už dost dlouho-letos už asi posedmé. Je to nádherné letovisko, na Makarské riviéře snad nejhezčí .4-kilometrová promenáda podél pláží, převážně ve stínu borovic. po celé délce obchůdky, restaurace- z venkovního posezení se můžete dívat přímo na moře. Nádhera nejen při západu slunce. Pláže jsou z drobných oblázků, hodně míst k ležení je pod borovicemi. Městečko "půlí" magistrála, takže ubytování máte buď hodně blízko pláže (některé app. jsou přímo na promenádě-pochopitelně nejdražší). Nad magistrálou je ubytování levnější, ale i tak to není k moři daleko.Většinu služeb - dva supermarkety, pošta, směnárna, lékárna apod. najdete na promenádě. Kromě toho stánky s ovocem, suvenýry, plážové potřeby jsou prakticky po celé délce.Šlapadla, půjčovna lehátek, různé další atrakce ( nafukovací vodní hrad, padáky, vodní skůtry, atd). Ale abych jen nevychvalovala, v sezoně je tu poněkud rušno, dost lidí na plážích. V červnu a v září už je to lepší. My jezdíme poslední dobou na přelomu srpna a září, takže ten rozdíl, kdy jsou ještě prázdniny a další týden končí, je znát.
Lidka
Kapak
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Kapak
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 6 lety
Kapak
před 6 lety
Byli jsme poněkolikaté na ostrově Murter. Byli jsme v městečku Jezera.je to klidnější městečko. možnost koupání je parádní. Mají zde krásnou městkou pláž( ve městě Murter ne) V okolí je spousta zátok a možností ke kouoání.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
I my jezdíme do Tučep kamenná a je to tam moc krásné už se těším jedeme 24.8. na 14 dní
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Chorvatsko milujeme stejně, jako Katalánsko či Andalusii. Střídáme to a v Chorvatsku bych doporučil kdekoliv ve střední a jižní Dalmácii. O každé destinaci se dá sehnat spousty informací a podle toho si musí už každý vybrat sám, co od dovolené očekává, co se mu líbí a co by chtěl.
TeraS
nová členka nová členka /
TeraS
nová členka nová členka / před 6 lety
TeraS
před 6 lety
My se vrátili právě z dovolené. Bydleli jsme na ostrově Čiovo. Je tam klidněji, za to 5 km vzdálený Trogir!!! Nádherné his. město, noční život... Úžasná dovolená! Předtím 2x na Pagu, Stará Novalja, překrásná příroda (potkáte na procházce želvy a do centra nočního života (myslím pláž Zrce) je to kousek. Tam se říká, že je to chorvatská Ibiza Nemáme ale zkušenost, už patříme do sorty rodina s dětmi
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Je to váš názor, my pro ostrovynejsme. Radši pobřeží na pevnině
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
My byli letos na Hvaru v Jelse,nádhera.Ubytovaní jsme byli v resortu Fontana i se stravováním,polopenze bohatě stačila.Koupat jsme se jezdili do Vrboský,super pláže,borovice,soukromí...Hvar je krásný bujná vegetace i bezva kultura.Horší bylo cestou zpět,jeli jsme ze Sučuraje do Drveníku trajektem,čekali jsme 3 hodiny,nestíhali převážet výletníky na pevninu,divím se,že přes sezonu neposílí dopravu....
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Byli jsme v Malé Dube - naprostá spokojenost. Soukromí, málo lidí a na zábavu a shopping jsme si zajeli do Makarské
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Vladimíro, jak jsem psal. ostrovy nebrat, i když jsou sebelepší. Na ostrovech se cítím omezený a nesvobodný a to není to pravé ořechové na dovolené.

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů