Faliraki od 8 179 Kč
Zobrazit zájezdy

Cestování autobusem po Rhodosu

Vloženo: 6. září 2018
Poslední příspěvek: 7. března 2019
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
Dobrý den, prosím o nějaké tipy, vychytávky či užitečné webovky pro cestování autobusem po Rhodosu. Ubytování máme v oblasti Fallikari, a u hotelu by měla být autobusová zastávka.Děkuji

Odpovědi 3 odpovědi

anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
právě jdsem se vrátil z Falilraki, autobus tam jezdí zhruba každou půlhodinu, ráno první asi v 8.50 do Rodosu, na druhou stranu doporučuji určitě navštívit Lindos. Jezdil jsem tedy autem, ale bus jsem zvažoval také, jen jsem našel spoj pouze mezi Rodosem a Lindosem přes Faliraki. Na zastávkách ve Faliraki jsou jízdní řády. Jinak auto mě vyšlo půjčení na 40 E (nějaké clio asi 1,2 obsah) na celý den plus projetý benzín. Určitě se vyplatí, protože jsme stihli za den Lindos, Prasonisi a jihozápadní pobřeží (nádhera). Cestou na sever po západním pobřeží nádherné kouty v Sianě či Embona, nad letištěm pak nádherné výhledy z hory Filermon (velký kříž vidět z letiště) - je prostě spousta míst, kam se asi autobusem nedostanete. Cestou samozřejmě nanplánovat koupání. Pokud nepíši pozdě, tak pěknou dovolenou. F.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 6 lety
anonym
před 6 lety
Dobry den, dekuji, uz mame po dovolene Kazdopadne cestovani autobusem bylo na pohodu, kdyz se podarilo zorientovat v jizdnich radech.
Tom_D
věrný člen věrný člen /
Tom_D
věrný člen věrný člen / před 5 lety
Tom_D
před 5 lety
Autobusovou dopravu na spoustě místech v Řecku provozuje společnost KTEL, na webu se většinou dají dohledat také jízdní řády. Pro Rhodos například www.ktelrodou.gr/en…
Problémem může být, že často je k dispozici pouze řecká mutace jízdních řádů, nicméně automatický překlad v prohlížeči Chrome by mohl tento problém částečně rozklíčovat. Nicméně praktické fungování autobusu v Řecku je stejně takové, že občas má spoj docela podstatné zpoždění a občas ani nepřijede Proto nenechávat odjezdy třeba až na poslední spoj podle jízdního řádu. A nebo mít záložní variantu...

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů