Malia od 9 790 Kč
Zobrazit zájezdy

Letoviska na Krétě, kde je klid?

Vloženo: 19. listopadu 2018
Poslední příspěvek: 3. února 2020
legenda legenda /
Lenči
legenda legenda / před 5 lety
Lenči
Dobrý den. Příští rok zvažujeme dovolenou na Krétě. Zatím máme v užším výběru aparthotel Electra v letovisku Stalida a Hotel 3* Altis v letovisku Malia. Pokud tam někdo z vás trávil dovolenou, budu ráda za každou informaci. Četla jsem, že jsou to dost rušná letoviska, ale jde nám hlavně o to, aby hotely byly vzdáleny od rušného centra.

Odpovědi 3 odpovědi

Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
Kristýna
před 5 lety
@Lenči ~ Dobrý večer, Stalida je klidné, přímořské letovisko s promenádou, kde je vrcholem nočního života pár restaurací a obchůdků (a asi 3 menší bary). Byla jsem tam také ubytovaná a byla jsem naprosto spokojená. Pláž a moře čisté bez haldy lidí a městečko ideální na večerní procházky spojené s dobrou zmrzlinou a jídlem v restauraci. Aparthotel Electra se nachází na konci Stalidy, která je vzdálená od rušného centra a je tam naprostý klid.
Když jsme chtěli jet na párty, vydali jsme se právě do vedlejšího městečka Malia. Nachází se zde desítky barů a klubů, které leží všechny u sebe na jedné hlavní ulici. Hotel Altis se nachází v boční uličce, která je hned vedle této hlavní. Obávám se, že v jeho okolí je hodně rušno, proto bych ho raději pro vaši klidnou dovolenou nezvolila.
Už jste byli předtím někdy v Řecku?
Lenči
legenda legenda /
Lenči
legenda legenda / před 5 lety
Lenči
před 5 lety
@Kristýna ~ Dobrý den. Ano, byli jsme již na Korfu, Zakynthosu a Lefkádě. Zvažovali jsme letos Krétu, ale již máme vybráno a to Thassos. Tady v diskuzi jsem se již ptala na Giolu. Kupujeme vždy ve FM před koncem roku a proto jsem se dotazovala na Krétu, kde jsme zatím nebyli. Vybíráme vždy odlety z Ostravy nebo z Brna. Poslední rok se zaměřujeme na ostrovy s menší masovou turistikou a kde je hodně přírodních a jedinečných krás jako byla Lefkáda. Kréta je dost velký ostrov, proto mě zajímá i letovisko, odkud se dá dostat na zajímavá místa, která stojí za to vidět. Zajímavá může být hodně Chania, která je prý nejkrásnější oblast na Krétě. Děkuji za recenzi. Budu se dále zajímat o komentáře na dovolenou na Krétě a snad příště bude naše další dovolená právě na tomto ostrově. Budu ráda za další tipy na letovisko a ubytování, odkud se dá autem dostat na hodně zajímavá místa a na ubytování s polopenzí nebo jen snídaní s příjemným personálem.
Radecek152
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Radecek152
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 4 lety
Radecek152
před 4 lety
Koutsouras - Blue Sea - jihovýchod Kréty

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů