Krkonoše od 1 240 Kč
Zobrazit zájezdy

Ubytování v Krkonoších

Vloženo: 9. prosince 2018
Poslední příspěvek: 18. září 2023
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
Dobrý den, máte prosím někdo doporučení na ubytování v Krkonoších? Chceme se tam vydat v lednu na prodloužený víikend, zalyžovat si, udělat si pěkné výlety do okolí. Hledáme prostředí vhodné pro malé děti, ideálně s nějakou herničkou nebo třeba bazénem. Děkuji

Odpovědi 7 odpovědí

Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 5 lety
Arne1
před 5 lety
Hledal bych na Booking.com střediska Karpacz nebo Sklarsa Poreba.
anonym
anonym anonym /
anonym
anonym anonym / před 5 lety
anonym
před 5 lety
tedy nic proti, ale nechcete toho od prodlouženého víkendu trochu moc? Nicméně doporučil bych spíš něco v čechách. Pro rodinnou dovču mi připadá celkem fajn harrachov. Hotelů a penzionů je tam spousta - jde o to v jaké cenové relaci to má být. Ale na procházky okolo je to príma - třeba mumlavské vodopády atd. Bazény v lepších hotelech jsou, včetně dětských koutků a dalšího vybavení. Když zvolíte něco menšího, do bazénu si můžete večer zajít. Lyžování pro děti taky super. Jenom už asi bude dost obsazeno - ale možná něco pěkného na last minute seženete.
Arne1
legenda legenda /
Arne1
legenda legenda / před 5 lety
Arne1
před 5 lety
Já bych zase tu polskou stranu. Je tam spousta hotelů a penzionů s velmi příjemnými lidmi
Karpacz: lyžovat lanovkou na Kopu (v případě mála sněhu procházka na Sněžku. Pro děti je spousta malých vleků. Dole prohlédnout přenesený norský dřevěný kostelík Wang. Zajet do Kowarů, moc pěkný Park miniatur. V Karpaczu je aquapark. Když není sníh a je hezké počasí, tak turistická cesta z hřebene kolem Malého Stawu je nádherná. A jako zajímavost takzvaná "gravitační anomálie".
Szklarska Poreba: Na lyžování lanovka na Szrenicu, dole například výlet k vodopádům Szklarka.
Brudra
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Brudra
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Brudra
před 5 lety
Ubytování doporučuji na pomezí Krkonoš a Jizerek, protože to nabízí víc možností nejen pro výlety. Já léta jezdil do Špindlu, kolem Medvědína jsem vždy našel něco za slušný peníz. Potom jsem jezdil do Vrchlabí a a posledně jsem právě vyrazil na pomezí Krkonoš a Jizerek do apartmány Krkonoše mrkni na jejich web, dobrý peníz, vhodný i pro rodiny, navíc prostorný, pěkná koupelna. Jinak i Vrchlabí je fajn Dá se popoject do Špindlu, případně třeba na Černou horu.
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce /
Kristýna
Cestoporadce Cestoporadce / před 5 lety
Kristýna
před 5 lety
anonym ~ Dobrý den, super je například hotel Bouda Máma v Peci pod Sněžkou, kde už z názvu vyplývá, že je ideálním pro rodiny. Najdete zde bazén, posilovnu a hřiště. V zimě se dá lyžovat přímo na soukromé menší sjezdovce a je zde také malá dětská sjezdovka s pásem, obojí máte v ceně. Musím také říct, že jejich kuchyně nabízí jedny z nejlepších jídel v Peci, které jsem vyzkoušela. Hotel se nachází blízko bobové dráhy, a jelikož není přímo v centru, ale spíše na samotce u lesa, tak máte božský klid v ceně. V okolí se dají podnikat různé nenáročné procházky a necelý kilometr od hotelu je také lanová dráha na Sněžku.
Další hotel, ve kterém se vaše děti nudit nebudou, je hotel Horizont také v Peci pod Sněžkou. Opět nabízí bazén, saunu, posilovnu a dětskou hernu. Menší sjezdovka pro děti se nachází přímo před hotelem.
Pec pod Sněžkou je nádherný resort se skvělými sjezdovkami pro pokročilé a začátečníky, takže věřím, že se vám tam bude líbit.
Brudra
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
Brudra
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 5 lety
Brudra
před 5 lety
Bouda Máma je super, jen mi to přijde dražší, ale zkušenost též dobrá
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí /
anonym
čerstvý příchozí čerstvý příchozí / před 7 měsíci
anonym
před 7 měsíci
Zkuste Krnapku v Horní Malé Úpě - hezké ubytko, dobré jídlo a žádné davy turistů
www.krnapka.cz

Příspěvky do diskuze mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš příspěvek a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte.

Vložit odpověď

    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů